#71Paul VaidieEen Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200 -
#558Limoges FranceEen lot Limoges porselein, bestaande uit een inktpotje, een borsteldoosje en een olielamp met koperen wiekhouder, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een porseleinen olielamp met koperen wiekhouder. Verguld decor met floraal taferelen.
#26Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#295Beukenhouten schildersezel.
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#502R. Leclercq“Ezel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
A set of 2 miniatures in a bone frame.No longer availableDim. h 11.5 x b 10.5 cmEstimate: € 40 / 60