Other lots in this auction
-
#370SuizoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge en een horlogekastje.
Montre de dame en or jaune 18 K et une caisson à montre.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#19Een lot van vier aquarellen, waarvan twee met Belgische militairen, een militair portret en een karikatuur. Eind XIXe eeuw.
Lot de quatre aquarelles dont deux de militaires belges, un portrait militaire et une caricature. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 20 - 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 184 cmEstimate: € 100 / 150 -
#147Een lamp van meerkleurig Duits porselein met personages tijdens de oogst. Gemerkt onderaan.
Lampe en porcelaine polychrome allemande décorée de personnages à la moisson. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#770Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 60 / 100 -
#348Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk op piëdestal.
Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#798Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#160Baume & Mercier GenèveEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.
Une montre femme en acier inoxydable avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#45Een 18 karaats geel en wit gouden cachetring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague cachet en or jaune et blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 250 / 350 -
#730Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct. Et de deux rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#44Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965“Binnenhofpoortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porte de jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#219Een paar wandlantaarns van messing en koper.
Paire de lanternes murales en laiton et cuivre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 450 / 500

