Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
Charles II Van den Eycken
Period: 1859 - 1923

“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.

“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.
Dim. 13 x 18 cm
SKU: 1312160962.
Categories: Paneel, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #962
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #926

    Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.

    Garde-robe rustique à deux portes en chêne à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #988

    Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.

    Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 165 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #601

    Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.

    Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.
    No longer available
    Dim. 188 x 113 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #196

    Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan.

    Linenpress anglais en placage d’acajou ayant deux grands et deux petits tiroirs vers le bas, en dessous de deux grandes portes.
    No longer available
    Dim. 212 x 130 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #223
    Mont Joye - Legras & Cie.

    Een siervaasje van kleurloos glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van een bloem. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.

    Vase décoratif en verre incolore gravé à l’eau forte et décoré d’une fleur peinte à la main et émaillée. Marque sous la base. France, vers 1890.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #925

    Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.

    Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #609
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, Paris
    No longer available
    Dim. 113 x 113 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #627

    “Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.

    “Aigle”. Sculpture en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 45,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #813

    Een rond bijzettafeltje van mahoniehout. Engels werk, XIXe eeuw.

    Guéridon rond en acajou. Travail anglais, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #604
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.
    No longer available
    Dim. 128 x 113 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #643

    Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.

    Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1081
    La Sommelière

    Een grote wijnkoelkast.

    Grande frigo à vin.
    No longer available
    Dim. H. 187 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1083
    Hoover

    Een wijnkoelkast. met doorzichtige deur.

    Frigo à vin à porte vitrée.
    No longer available
    Dim. H. 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #995

    Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1124

    Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.

    Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #616

    Een eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan en een gebogen kap. XIXe eeuw.

    Vitrine en chêne à deux portes pleines vers le bas et à corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #966

    Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.

    Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 124 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #591

    Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.

    Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #561

    Een paar kleine dekselvazen van Cantonporselein met decors van personages en vogels in struiken in cartouches. XIXe eeuw. Eén deksel gerestaureerd.

    Paire de vase couverts en porcelaine de Canton aux décors en cartouches de personnages et d’oiseaux dans des arbustes. XIXe siècle. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #212

    “Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.

    “Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.
    No longer available
    Dim. 68 x 55 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #602
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.
    No longer available
    Dim. 84 x 84 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #204

    “Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.

    “Paysage idyllique”. Tapisserie du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #657

    Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #556

    Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.

    Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.
    No longer available
    Dim. H.107 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #329
    Lurquin

    “Personages”. Kleurenlitho. Gesigneerd. En een kleiner stadszicht.

    “Personnages”. Litho en couleurs. Signée. Et une vue de ville plus petite.
    No longer available
    Dim. 70 x 46 & 18 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op koper. XIXe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #440
    Peru

    Twee verschillende halssnoeren van zilver bezet met hangers van malachiet, aventurijn.

    Deux colliers différents en argent aux pendentifs sertis de malachite et d’aventurine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #171
    Cuba-Havana

    “Montecristo”. Een houten kistje, gemerkt Cohiba met 21 sigaren aangekocht 16 juli 2016 met vochtigheidsmeter.

    “Montecristo”. Coffret en bois marqué Cohiba contenant 21 cigares achetés le 16 juillet. Avec hygromètre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #208
    Louis Vuitton

    Een aktetas van bruin leder. Met slotje en sleutel.

    Mallette en cuir brun. Avec fermoir et clé.
    No longer available
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #708

    Een eikenhouten commode met twee paneeldeuren in een gebogen front. XIXe eeuw.

    Commode en chêne ouvrant à deux portes pleines et à front galbé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 155 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #272
    N. Karpov

    “Koeien in de wei voor de dorpskern van Oelegem”. Aquarel op papier. Gesigneerd, achteraan gesigneerd en gedateerd Schilde 1994.

    “Vaches dans le pré, le village d’Oelegem au distance”. Aquarelle sur papier. Signée et signée et datée au verso Schilde 1994.
    No longer available
    Dim. 35 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #572
    L. Gebhardt

    “Alpenlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage dans les alpes”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #808

    Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .

    Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #897
    Stein

    Twee bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén toeristische van Dortmund, onderaan gemerkt van Studio L, Essen en genummerd 1029 en één met zalmen.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 21 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #263

    “Bultenaar”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Napels, XIXe eeuw.

    “Le bossu”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Naples, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #929

    “Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    “Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More