#477Theodoros PapayannisMassief bronzen vredesduif. Exemplaar 5 van 30.
#295Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal (Eén deksel manco). Bijgevoegd een schaaltje van geslepen kristal met wit en verguld decor en op messingen voet.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé (un couvercle manquant). Nous joignons une vasque en cristal taillé à décor blanc et doré et sur socle en laiton.No longer availableDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#682Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
#396Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#662Joz. De Swerts“Joz. De Swertz”. Een zelfportret in pastel op papier.
#674Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.
#620Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#437Een Antiek Aziatisch koperen theetafeltje op gesculpteerde houten voet.
#526Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde. Verschenen. Kashmir.
#442Salvador Dali“Epiphany” Een kleuren ets, genummerd 147/250.
“Épiphanie” Une eau-forte en couleurs, numérotée 147/250.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 200 / 240