Other lots in this auction
-
#612“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#590Een 18 K witgouden ring bezet met zes robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale briljant van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de six rubis d'un poids combiné de +- 0,25 ct. et d'une taille brillante centrale de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 350 / 450 -
#83Astrid Veldhuyzen-Koppen“Vrouw in kleedje”. Een gepatineerd bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Femme en robe”. Statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 140 -
#76Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
Ensemble de sept chaises en noyer avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#111“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#575Een roestkleurig lederen relaxfauteuil, elektrisch verstelbaar. Prima staat.
Un fauteuil inclinable en cuir de couleur rouille, réglable électriquement. Excellent état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#191ManganiEen grote porseleinen siercoupe in Griekse stijl, versierd met een decor van een optocht in de fries en met randen in malachietimitatie. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een schorpioen van hetzelfde merk aan toe.
Grande coupe ornementale en porcelaine de style grec, décorée d'une procession dans la frise et de tranches en imitation de malachite. Marquée en bas. On y ajoute une figurine de scorpion de la même marque.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#363Twee dekseldoosjes van meerkleurig Japans porselein. XIXe eeuw.
Deux boîtes à couvercle en porcelaine japonaise multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. 10 x 14 & 9 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#203DelvauxEen blauwe pochette in vernis leder met stofzakje.
Une pochette en cuir verni bleu avec sac de protection.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 360 / 400 -
#494“Figure on beach”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
“Figure on beach”. Une lithographie. Signée, numérotée et datée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#633Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#143J. DauvergneEen art deco groep met voorstelling van Artemis die jaagt op twee gemzen. Zamak op meersoortig marmer.
Groupe art déco représentant Artémis chassant deux chamois. Zamak sur marbre de couleurs différentes.No longer availableDim. 84 cm x 17 cm x 60 cmEstimate: € 100 / 120

