#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#16Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.
Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.No longer availableDim. 193,37 gEstimate: € 250 / 350 -
#394Een partij boeken, naslagwerken en documenten met betrekking tot Belgisch Congo.
Un lot de livres et documents en relation avec le Congo Belge.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#345Een 18 karaats wit gouden Art deco ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en omringd door kleine saffierbaguettes.
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de cinq brillants ayant un poids total de ± 1 ct et entouré de petites baguettes de saphir.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 600 / 800 -
#740Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 700 / 800 -
Un lot de bandes dessinées, dont 28 albums de De Rode Ridder, 3 albums de Snoek, 14 albums de Bessy, 3 albums de Karl May, 12 albums de Biggles et 9 albums de Jerom.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#159Pirelli (?)“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#172Van de Vijver“Herfstlandschap met drie personen en een schaap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’automne à trois personnes et un mouton”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#602Marinella Pirelli“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160 / 200