#556Hereke
Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#506
Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#292
Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.
#424
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#379
#779
#726
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#4François Lamorinière
“Un Etang. Heidezicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un Étang. Bruyères”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#83
“Livre d’or du centenaire Belge”.
”Livre d’or du centenaire Belge”.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#635
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. Modèle Piaget.No longer availableDim. 4,47 gEstimate: € 450 / 550 -
#548
Een bronzen koro op drie poten, het deksel in de vorm van een Fo-hond met bal.
Un koro en bronze sur trois pieds, couvercle en forme de chien Phô et balle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#427
Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
Un lot de quinze pots de pharmacie différents en verre ambre.No longer availableEstimate: € 30 / 40