Other lots in this auction
-
#38
Een militaire dolk met houten handvat en metalen schede.
Dague militaire à manche en bois et à fourreau en métal.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 50/70 -
#7Swarovski
Een vlindertje en een egeltje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doosjes.
Un papillon et un hérisson en cristal taillé incolore. Avec marque et dans leurs boîtes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#178
Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.
Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 200/300 -
#20Lip Dauphine
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 k.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 100/150 -
#618Jadwega MatawowskaPeriod: 1874 - 1963
“Portret van Koning Albert I. Pastel op papier. Gesigneerd links bovenaan.
“Portrait du Roi Albert I”. Pastel sur papier. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 400/600 -
#224
Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.
Torse de femme en bronze, montée en lampe.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#5
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een kruisje van 18 karaats wit en geel goud.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une croix en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,35 gEstimate: € 130/150 -
#88
Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#293
“L’Album de la Guerre 1914 - 1919”. Twee delen. Ed. L’Illustration. Parijs, 1925. In goede staat.
“L’album de la Guerre 1914 - 1919”. Deux volumes. Ed. L’Illustration. Paris, 1925. En bon état.No longer availableEstimate: € 50/75 -
#529
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de domestique au cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100/140 -
#495
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een centrale smaragd van +- 2,5 ct.
Bague en or blanc 18 K. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,50 ct et d’une émeraude centrale de +- 2,5 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 900/1200 -
#460
Een 14 karaats geel gouden broche met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une broche en or jaune 14 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 5,38 gEstimate: € 150/250