Other lots in this auction
-
#310
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#543
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille rose-decors van vrouwen en vogels en pioenen in cartouches.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine avec décor famille rose de femmes, d’oiseaux et de pivoines dans des cartouches.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606
Een XIXe eeuws Belgisch uniform.
Uniforme belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#404
Een kunstmap met 31 gravures, etsen, foto’s, litho’s, enz.
Farde contenant 31 gravures, eaux fortes, photos, lithos, etc.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#384
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#615
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een topaas van +- 7 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'une topaze de + - 7 ct.No longer availableDim. 9,04 gEstimate: € 750 / 850 -
#731
Een gebeeldhouwd houten juwelenkistje naar barok voorbeeld. Met klapblad en twee laden achter twee deurtjes.
Coffret à bijoux en bois sculpté de style baroque. Avec abattant et deux tiroir cachés par deux petites portes.No longer availableDim. H. 14,5 cmEstimate: € 2030 -
#485
Een 18 karaats geel gouden armband.
Un bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 33,57 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#496
Een gatelegtafel.
Une table gateleg en chêne.No longer availableDim. 73 x 127 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#143
Een promotioneel teepeetentje in het thema van Kuifje in Amerika. Gelimiteerde (en destijds teruggeroepen) uitgave van GB. Omstreeks 1984.
Tente d’indien promotionnelle “Tintin en Amérique”. Edition limitée du GB vers 1984 (retirée).No longer availableDim. h: 1,30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#241Louis Leloup
Een vaas van blauw gesatineerd glaspasta met handgeschilderd decor. Onderaan gemerkt en gedateerd 2003.
Vase en pâte de verre bleue satinée à décor peint à la main. Marque sous la base et daté 2003.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#789
Een Edwardian spiegel ingelegd met een biesje fruithout.
Miroir Edwardian incrusté d’un trait de bois fruitier.No longer availableDim. 169 x 101 cmEstimate: € 40 / 50