Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Leo Jordaens
Period: 1944-2000

“Hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 43 x 38 cm
SKU: 2909200049.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #49
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #531

    Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.

    Pendule à colonnes moderne en plastique transparent et métal doré. Mouvement quartz sur pile.
    No longer available
    Dim. 57,5 x 32,5 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #708
    C. Mahillon, Bruxelles

    Een altsaxofoon.

    Saxophone alto.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #791

    Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.

    Un sabre arabe à lame gravée.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #446

    Twee bijzettafeltjes met chromen frame en glazen blad. Jaren ‘60.

    Deux tables d’ appoint sur base en chrome et à tablette en verre. Années ‘60
    No longer available
    Dim. 29 x 44 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #518

    Een hoed van het regiment jagers-verkenners van de Belgische burgerwacht. Model 9 februari 1891.

    Chapeau des chasseurs-éclaireurs de la garde civique belge. Modèle 9 février 1891.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #691
    Lasson

    Een vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur. Onderaan gemerkt.

    Vase en grès à glaçure coulée polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #422
    Limoges France

    Een visservies waaronder 12 borden, een serveerschaal, terrine en sauskom. Onderaan gemerkt.

    Service à poisson comprenant 12 assiettes, un plat de service, une terrine et une saucière. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.

    Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.
    No longer available
    Dim. 226 x 140 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #311
    Ceramber

    Een keramische vaas naar een ontwerp van Martin-Consuegra. Onderaan gemerkt.

    Vase en céramique d’après un dessin de Martin-Consuegra. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale amethist van +- 6 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une améthyste centrale de + - 6 ct.
    No longer available
    Dim. 8,66 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #244

    Een brede verguld messingen wandconsole met roze marmeren blad en spiegel in drie delen: 130 x 125 cm.

    Console rococo doré à tablette en marbre rose et miroirs à trois ventaux.
    No longer available
    Dim. 85 x 165 x 35 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #834

    Een staande lamp van onyx en messing.

    Lampadaire en onyx et laiton.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More