Other lots by Jordaens
-
#404Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de ferme. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#399Leo JordaensPeriod: 1885 - 1961
“Zicht op een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur le lac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100
Similar lots by type
-
#579Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve Bij De Beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoeve Bij De Beek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 65/75 -
#162Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de ferme. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#352
“Jockeys”. Doek. Gesigneerd.
“Jockeys”. Toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#359
“Kinderparade”. Olieverf op paneel.
“Défilé des enfants”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#455
“Werkers op de rijstvelden”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Ouvriers dans les rizières. Huile sur toile. Pas clairement signée.No longer availableDim. 29 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#554
“Vogels op een tak met bessen”. Gouache op zijde.
Oiseaux sur une branche avec des baies. Gouache sur soie.No longer availableDim. 85 x 55 cmEstimate: € 160/200 -
#419
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 60/100 -
#364Olga Gavrilova
“Christus met de doornenkroon en de Mater”. Olieverf op doek. Russische school. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1934.
“Le Christ à la couronne d'épines et la mère”. Huile sur toile. Ecole russe. Signée et datée 1934 au verso.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#362
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 60/100 -
#464
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
“Composition”. Huile sur toile. Porte monogramme.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#445
“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
“Nu allongé”. Huile sur panneau. Porte monogramme.No longer availableDim. 50x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#379
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers en mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#472
“Constructivistische compositie”. Olieverf op doek. Russsische school.
“Composition constructiviste”. Huile sur toile. École russe.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120/180 -
#462C. L. Gavre
“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur carton. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 150/200 -
#204Florent N. CrabeelsPeriod: 1829 - 1896
“Wei met Koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chemin aux vaches. Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 120/140 -
#409Jan Van Gesins (?)
“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#355
“Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.
“Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.No longer availableDim. 71 x 54 cmEstimate: € 1000/1500 -
#354F. Furet
“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#589D. Placied Rosseel
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 71 cmEstimate: € 30/50 -
#159Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue sur la plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 400/500 -
#504
“Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.
“Composition”. Un collage de papier à la gouache. Signé.No longer availableDim. 93 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#154Georges Teugels
“Kippen Op Het Erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
“Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250/300 -
#509
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderij op paneel. Draagt handtekening.
« Abstrait ». Une peinture à l'huile double face sur panneau. Signée.No longer availableDim. 98 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#149Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Breister bij het raam”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 550/600
Other lots in this auction
-
#176
Een eettafel van beige marmer met sobere oranje en groen marmeren versiering.
Une table à manger en marbre beige avec une décoration sobre en marbre orange et vert.No longer availableDim. 130 x 240 cmEstimate: € 400/600 -
#405
Een reeks van zes grote en zes kleine keukenpotten van aardewerk met blauw op witte decors. Gaaf en met deksels.
Ensemble de six grands et six petits pots de cuisine en faïence à décors bleu sur blanc. Intacts et avec couvercles.No longer availableDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 25/40 -
#185
Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs de forme tonneau avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750/800 -
#559
Drie Japanse bronzen beeldjes.
Trois statuettes japonaises en bronze.No longer availableDim. h: 11,5 - 15 cmEstimate: € 60/100 -
#408
Een kalebas met lederen riem en versierd met kraaltjes van de Masaï, Kenia.
Une gourde avec une ceinture en cuir et décorée de perles des Maasai, Kenya.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#325
Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.No longer availableDim. 19 x 45 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#127
Een bronzen wijwatervat in de vorm van een schelp, gedragen door een engel. Achteraan gesigneerd.
Bénitier en bronze en forme de coquillage porté par un ange. Signé au verso.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/150 -
#679Paolo Simoncini
Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/100 -
#249J. Stroosnijder
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Navires dans une mer agitée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 200/280 -
#296
Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.
Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus est verni. Quelques usures du placage ici et là.No longer availableDim. 78 x 106 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#629Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.
“Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.No longer availableDim. 24 x 45 cmEstimate: € 85/100 -
#346
Een gehamerde rood koperen schaal op roodgepatineerde gietijzeren staander.
Un bol en cuivre rouge martelé sur un support en fonte patinée rouge.No longer availableDim. Ø: 36 cm h: 70 cmEstimate: € 60/80