Other lots in this auction
-
#79André VerstraetenPeriod: 1901 - 1973
“Watermolen Velzeke”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Moulin à eau Velzeke". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#543
Een tuintabouret van Chinees porselein met een Canton decor van personages, bloemen en vogels in uitsparingen.
Tabouret de jardin en porcelaine de Chine à décor de Canton de personnages, fleurs et oiseaux dans des niches.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#456Hereke
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
Un tapis d’Orient en soie noué à la main.No longer availableDim. 185x120 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#502Lode MatthijsPeriod: 1915 - 1995
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
"Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 500 / 600 -
#367MargueritePeriod: 1868-1946
Klein cloisonné koperen langhalsvaasje. Chinees werk.
Petit vase long col en cuivre cloisonné. Travail chinois.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#431
Een gemberpot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102
“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#429Luce Versluys
“Waterpartij met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pièce d'eau avec voilier". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#579
Twee Indische miniaturen met mythische taferelen.
Deux miniatures indiennes aux scènes mythiques.No longer availableDim. 21 x 5 & 18 x 7 cmEstimate: € 50 / 60 -
#119Jacques Janssens
“Le Matin.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd achteraan 1890. Kleine scheur bovenaan in de lucht.
"Le Matin". Huile sur toile. Signée. Datée 1890 au dos. Petite déchirure dans le ciel en haut.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#311Val Saint Lambert
Twee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.
Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 7, 19 & 20 cmEstimate: € 50 / 60