Other lots by De Meyer
#421Max Verboeket
Een gegoten kristallen coupe, met blauwe en paarse slierten gekleurd.
#535
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#17
Een messingen klokje met perpetuümmechanisme onder stolp.
Une horloge en laiton à mécanisme perpétuel sous une cloche de verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316
#118
Een bierpul met tinnen deksel van Brussels aardewerk, omstreeks 1820. Bijgevoegd een Brusselse buikkan, XVIIIe eeuws, fabric. Monbaerts.
Chope en poterie bruxelloise avec couvercle en étain, vers 1820. On y joint une verseuse pansue bruxelloise, XVIIIe siècle, fabrication Monbaerts.No longer availableDim. h: 21 cm - 24 cmEstimate: € 220 / 240 -
#496Indo Bidjar
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#560
Een 18 K witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct. en verschillende kleuren citrine met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 1,60 ct et de différentes couleurs de citrine d'un poids combiné de +- 1,80 ct.No longer availableDim. 16,93 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#362Thoya
“Masaikrijgers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#433
Een gepolychromeerde houten Boeddha. Bali.
#350
Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
#611
Een “Bobo” masker uit Burkina Fasso. Een authentiek stuk.
#285Ricci, argentieri in Massandria
Een serie van twaalf wijnbekers van verzilverd metaal met getorst motief.
Série de douze coupes à vin en métal argenté à motif torsadé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80