Other lots in this auction
-
#20
Een 18 K geelgouden broche bezet met één briljantje en één half edelsteen.
Une broche en or jaune 18 kt sertie d'un brillant et d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 180/250 -
#49
Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
Un portrait de femme miniature peint à la main dans un cadre en os. France, vers 1830.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 65/75 -
#507
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met een famille rose decor van lange lijzen en met tekst achteraan. Porseleinen deksels.
Une paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un motif famille rose de longues élises et du texte à l'arrière. Couvercles en porcelaine.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 220/240 -
#632Louis Toffoli
“Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.
"Les sampans". Une lithographie. Signée et numérotée 66/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 68 cmEstimate: € 50/80 -
#174
“Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.
Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 200/300 -
#412
Constructivistisch kunstwerk in ijzer.
Oeuvre constructiviste en fer.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60/80 -
#15
Een paar houten stoelen met fijn uitgestoken ruggen. Tijdperk Régence; omstreeks 1730-1740.
Une paire de chaises en bois aux dossiers finement sculptés. Epoque Régence; vers 1730-1740.No longer availableDim. H: 97 cmEstimate: € 75/100 -
#86
Een rustieke eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIde eeuw.
Une table tripode en chêne rustique avec une tablette ronde. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 71 x Ø 77 cmEstimate: € 120/200 -
#646
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75/100 -
#30
Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een afbeelding van Maria.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif représentant la Sainte-Vierge.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 280/350 -
#204
Een vergulde spiegel in Louis-Philippestijl.
Miroir doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 160/180 -
#365
Een likeurkeldertje in de vorm van trompe l’oeil boeken. Binnenin een karafje en twee borrelglaasjes versierd met een verguld randje.
Une cave à liqueurs en forme de livres en trompe l'oeil. A l'intérieur une carafe et deux verres à liqueur décorés d'un cerclage doré.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60/100