#610Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 400 / 500 -
#168Een bronzen Christus buste op moderne staander.
#542“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#328Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
#713Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
#570Een ivoren slavenarmband.
#136Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
#378Val St. LambertTwee vaasjes van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘pièce unique’.
#386Een bijzetmeubeltje in Régencestijl met een lade in de gordel.
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000 / 4000