#105Berrocal
Een bronzen beeldje gemonteerd als hanger. Gesigneerd.
#803
#119Gustave Donnet
“Stilleven met roze bloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#54
“Vaas met bloemen” Lithografie.
#833
Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
#851
Een oude messingen verrekijker op een enkelbenig statief.
#870
Een lot verzilverd metalen bestekken, bestaande uit twee sets van twaalf lepels en twaalf vorken (art nouveau), twaalf grote en twaalf kleine messen met hoornen handvatten, twaalf dessertvorkjes, een set van elf en een set van twaalf koffielepeltjes, een pollepel, twee taartscheppen en een suikertangetje.
Un lot de couverts en métal argenté, comprenant deux sets de douze cuillères et douze fourchettes Art Nouveau, douze grands et douze petits couteaux aux manches en corne, douze fourchettes à dessert, douze et onze cuillères à café, une louche, deux pelles à tarte et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#95
#866
Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
#867
Een schaakspel in ingelegde doos. Jaren 60.
#257
#41Val St. Lambert
Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60