Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
“Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

“Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

”Hoteï et bouteille sous un parchemin étendu”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
Dim. h: 4,6 cm
SKU: 2901190581.
Categories: Aziatisch, ivoor.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #581
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #608

    Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.

    Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #843

    Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.

    Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #862

    Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.

    Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #612

    Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.

    Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. 95 x 190 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #886

    Een witgepatineerde houten schildersezel.

    Chevalet en bois laqué blanc.
    No longer available
    Dim. h: 204 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #844

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #604

    Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.

    Un grand Guanyin en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #799

    “Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.

    ”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    “Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    “Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,6 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188

    Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.

    Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.
    No longer available
    Dim. h: 161 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #597

    “Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Hotaï acteur de théâtre avec un masque dans la main et un karako qui essaye de le prendre”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #637

    “Man met scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme et parchemin”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    “Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600

    Een lage Chinese tafel.

    Une table basse chinoise.
    No longer available
    Dim. 34 x 118 x 164 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #588

    Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #618

    “Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    ”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #611

    Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.

    Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #627

    “Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 4,8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    “Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 4,9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h : 48 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #825

    Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.

    Un meuble de voyage chinois à deux corps et à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 96 x 106 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #813

    Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.

    Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    Een sierschotel van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een fantasie-wapenschild in het plat in de geest van het Chine-de-commande.

    Un plat en porcelaine de Chine , décor d’écusson de fantaisie dans le plat, esprit Chine-de-commande.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm`
    Estimate: € 420 / 480

Other lots in this auction

  • #27

    Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.

    Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italien
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347

    Een lot van twintig strips waaronder twee originele uitgaves van ‘het fritkotmysterie’ van Urbanus. Verder enkele vroege uitgaves van Bessy en enkele Suske en Wiskes . Allen in gelezen staat.

    Un lot de vingt bandes dessinées dont deux éditions originales de Urbanus, “Het fritkotmysterie”. Aussi quelques éditions de Bessy et Bob et Bobette. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #685

    Twee doosjes van gesculpteerd tijgeroog in de vorm van kwartels.

    Deux boîtes en oeil-de-tigre en forme de cailles.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #776

    Een wierookbrander en een olieluchtertje. Resp. geel en rood koper.

    Un encensoir en cuivre jaune et un petit lustre de vestibule à huile en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #743

    Een gemberpot van cloisonné op geel koper met een plantendecor.

    Un pot à gingembre en cloisonné sur cuivre jaune, décor de plantes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #378
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #53
    Boch Keramis

    Een vaas van aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van dieren. Onderaan gemerkt. Decor ‘La Maîtrise’ D806.

    Un vase en faïence , décor en relief d’animaux polychrome. marque sous la base. Décor ‘La Maîtrise’. D806.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #122
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.

    ”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #193

    “De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.

    ”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #578

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met decors van spelende kinderen in cartouches en met famille-rose motieven.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décors d’enfants jouants et motifs famille-rose.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #773

    Een lot van acht borden, waarbij vijf met jachtscènes van Boch Luxembourg en drie borden met afbeeldingen van Koning Leopold I en Koningin Marie Henriette.

    Lot de huit assiettes dont cinq aux scènes de chasse par Boch Luxembourg et trois aux effigies du Roi Léopold I et de la Reine Marie Henriette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #526
    Mori Bochara

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis du Pakistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 303 x 228 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More