#90
Een 18 karaats geel gouden ronde ketting.
#124
#555
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 200/300 -
#627
Een XIXe eeuws uniform van een Belgische stafbrevethouder.
Uniforme d’un breveté de l’état-major. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#363
Een getorste houten staande lamp, versierd met gesculpteerde bloemetjes.
Lampadaire en bois torsadé décoré de petites fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 163 cmEstimate: € 40/60 -
#460
Une broche en or jaune 14 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 5,38 gEstimate: € 150/250 -
#154Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Garnalenvissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pêcheurs de crevettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 120/200 -
#564
Een bolhoed van een Belgische tamboer - klaroenspeler. Model 18 november 1881.
Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.
Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.No longer availableDim. b: 252 cmEstimate: € 200/240 -
#66
#192Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#549
Een Belgische helm model 1914.
Casque belge modèle 1914.No longer availableEstimate: € 60/100