Similar lots by type
-
#531Een houten vogelkooi met gebeeldhouwd pagodedak.
Une cage à oiseaux en bois avec un toit en pagode sculpté.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 120 / 200 -
#568F. Dierickx“Familie”. Een gesculpteerd houten beeld. Op onderzijde gesigneerd en gedateerd ‘68.
"Famille". Une statue en bois sculpté. Signée et datée '68 en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 140 -
#138Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Le faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550 / 600 -
#503Vier diverse paarden. Twee bronzen, één van smeedijzer van de hand van Laure Frankinet (°1955) en een klein ivoren paardenhoofdje.
Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.No longer availableDim. H:5-35cmEstimate: € 200 / 240 -
#339Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.
Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.No longer availableDim. h: 64 & 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#483“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
"Dame stylisée" Une statue en bronze moderne. Monogrammé 'MVR' au dos.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#143Jean-Ossaye Mombur“L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.
« L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#497Een beeld van jade in de vorm van het hoofd van Boeddha.
Une statue de jade en forme de tête de Bouddha.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#211Een gefineerd en deels zwartgelakt kruisbeeld. Met zes reliekhoudertjes.
Crucifix en placage et en partie laqué noir. Avec six reliquaires.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 120 / 200 -
#560Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75 / 100 -
#277Een paard van zamak op houten sokkel.
Un cheval en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 100 / 140 -
#488Een kleine bronzen Boeddha met naga. Cambodja.
Un petit Bouddha en bronze avec naga. Cambodge.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre africaine en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161“Geraakt edelhert”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op sokkel van tweesoortig mineraal.
"Cerf élaphe blessé". Sculpture en régule à patine brune sur un socle de deux types de minéraux.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#498“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
"Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668Een houten reisscribaan met lederen schrijfblad.
Un scriban de voyage en bois avec une surface d'écriture en cuir.No longer availableDim. 23 x 35 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#536Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#493Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.No longer availableDim. H:11-26cmEstimate: € 60 / 100 -
#437Paul Sersté“Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.
"Tête d'homme". Terre cuite sur socle en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#195Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
Deux saints finement sculptés.No longer availableDim. h: 41 & 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#338Een stenen paraplukoker met vier houten wandelstokken.
Un tube à parapluies en pierre avec quatre cannes en bois.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#412Sylvestre Sindayigaya“La vie quotidienne”. Een gesculpteerd houten bas-reliëf. Gesigneerd op de verso. D.R. Congo.
"La vie quotidienne". Un bas-relief en bois sculpté. Signé au verso. RD Congo.No longer availableDim. 33 x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#400Een tweehoofdig beeld van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R. Congo.
Statue bicéphale en bois sculpté. Mangbetu, RD Congo.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#646Twee diverse notenhouten fauteuils in Lodewijk XV-en Lodewijk XVI-stijl. Met bruin leder en met tapisserie bekleed.
Deux fauteuils assortis en noyer de style Louis XV et Louis XVI. Avec cuir marron et tapisserie rembourrée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#208Raymond Reding“Monsieur Vincent, Vriend van de Armen”. Ed. Lombard Collectie 1957. Hard cover. Goede staat, met Kuifjepunt.
« Monsieur Vincent, Vriend van de Armen ». Éd. Collection Lombard 1957. Relié. Bon état, avec point Tintin.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#203“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeld naar het werk van Emile Guillemin. Met gieterijstempel en nummer.
Napoléon Bonaparte. Une statue en bronze d'après l'oeuvre d'Emile Guillemin. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#219A.C.FEen siervaas van porselein. ‘Decor de Sèvres, fait à la main.’ Gemerkt op de voet en op de vaas.
Un vase décoratif en porcelaine. « Décor de Sèvres, fait à la main. Marqué sur le pied et sur le vase.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#116Een rijkelijk gedecoreerd barmeubel in de vorm van een 16de eeuws huis.
Un meuble bar richement décoré en forme de maison du 16ème siècle.No longer availableDim. 226 x 90 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#166Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
Un bureau anglais avec dessus en vachette et trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#577Paar Satsumavazen. Kleine schilfers aan de basis.
Paire de vases Satsuma. Petits éclats à la base.No longer availableDim. h:37,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#347Een lot oude kartonnen prenten voor een stereokijker.
Beaucoup d'anciennes gravures cartonnées pour une visionneuse stéréo.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#534Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#249Een schaal en grote asbak. A.C.F. & Mignon resp. Decor de Sèvres & Decor de Limoges. (asbak 1 pootje manco).
Un plat et un grand cendrier. ACF & Mignon resp. Décor de Sèvres & Décor de Limoges. (cendrier 1 pied manquant).No longer availableDim. Ø 30 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#638Een bajonet in metalen schede.
Une baïonnette à fourreau métallique.No longer availableDim. L:54cmEstimate: € 70 / 80 -
#574Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“De Leie in de Winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
« La Lys en Hiver ». Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120


