Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.
Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.

Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.

Statue en bois d'une femme. Babuyu, Congo. Montée sur un socle en pierre naturelle.
Dim. H. 48 cm
SKU: 2709220603.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #603
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #568
    F. Dierickx

    “Familie”. Een gesculpteerd houten beeld. Op onderzijde gesigneerd en gedateerd ‘68.

    "Famille". Une statue en bois sculpté. Signée et datée '68 en bas.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #393

    Een moderne vaas van meerkleurig glaspasta.

    Un vase moderne en pâte de verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #680

    Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.

    Chaise ancienne en noyer avec assise en osier.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #232
    Jos Dufour
    Period: 1896-1976

    “Hoeves in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan d.d. 1950.

    "Fermes en hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et dédicacé au dos et daté 1950.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #159
    Napoléon François Ghesquiere
    Period: 1812 - 1862

    “De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).

    Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #389

    Een paar antieke offergiften in de vorm van personen, gemaakt van hout, Chinese munten, e.a.

    Une paire d'offrandes antiques en forme de personnes, en bois, pièces de monnaie chinoises, etc.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #404
    Franz Herbelot

    “Parijs’ straatzicht.” Aquarel op papier.

    "Vue sur la rue parisienne." Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 11 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #187

    Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.

    Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 39 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #425

    “Vreugdeviering.” Metalen profiel.

    "Célébration de la joie." Profilé métallique.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #644

    “Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.

    "Avancée dans la recherche écologique". Gravure rehaussée. Monogrammée et AP hors planche.
    No longer available
    Dim. 10 x 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #622

    Pastel in de geest van Chagall. Niet gesigneerd.

    Pastel dans l'esprit de Chagall. Pas signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #694

    Twee verschillende hanglantaarntjes van messing met kapjes van gesatineerd en geslepen glas.

    Deux lanternes suspendues en laiton différentes avec des abat-jour en verre satiné et taillé.
    No longer available
    Dim. h: 30 - 36 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More