Similar lots by type
-
#174Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951
“Interieur”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 100/150 -
#189Henri Van ZuylenPeriod: 1860 - 1941
“Leeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Lion”. Huile sur panneau. Signé et daté 1910.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 250/300 -
#199Leon EngelenPeriod: °1943
“Boer met geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met begeleidend boek met daarin het handgeschreven certificaat van de kunstenaar.
”Fermier et chèvres”. Huile sur toile. Signée. Avec livre accompagnant avec une dédicace et certificat par l’artiste.No longer availableDim. 80 x 100Estimate: € 1200/1400 -
#184Frans Van Roie
“Interieur van de Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
”Intérieur du béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signature au dos.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#219
“Lezende man”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
”Homme et lecture”. Huile sur toile. XIXème siècle. Restauration et retoilée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 300/400 -
#232Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Havenzicht te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Garnaalvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur de crevettes et charrue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#342George Karner
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#684Aloys De Lignière
“Stilleven met tulpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux tulipes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100/150 -
#284Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenvaas”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Une peinture sous-verre. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 120/140 -
#764Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#144Henri De Clerck
“Stilleven met koperen ketel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouilloire en cuivre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#164Franz VinckPeriod: 1827 - 1903
“De visser overhandigt de Doge de ring van Sint Marcus”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar Pâris Bordone.
”Le pêcheur donne la bague de Saint Marc au Doge”. Huile sur toile. Signée. D’après Pâris Bordone.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 300/500 -
#139Roger ParentPeriod: 1881 - 1986
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#214R. Dechamps
“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#244Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997
“Meisje in het rood”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Jeune fille en rouge”. Huile sur carton d’artiste. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120/160 -
#252G. Kimzeke
“Zeilboten bij de steiger”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924. Kleine perforatie.
”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#224Louis PulinckxPeriod: 1843 - 1910
“Personages bij een sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 74 cmEstimate: € 80/120 -
#282
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#171
“Edeldames”. Een lot van drie handgeschilderde miniaturen op ivoor in met ivoor belegde lijstjes.
”Dames nobles”. Un lot de trois petites miniatures sur ivoire et cadres en ivoire.No longer availableDim. 14 x 12 cm (lijstje)Estimate: € 280/340 -
#134Henri De Clerck
“Stilleven met haring”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, hareng”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100/150 -
#182
“Stilleven met boeken en rozen”. Olieverf op doek. Herdoekt.
”Nature morte, livres et roses”. Huile sur toile. Retoilée.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 100/160 -
#672Oded FeingerschPeriod: °1938
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#314F. Millenhuber
“Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#362
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/40 -
#195Vacheron
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge met schakelketting en sleutel.
Montre de gousset en or jaune 18 ct avec châtelaine et clef.No longer availableDim. bruto: 89,30 gEstimate: € 800/100 -
#237
Een pauw van gepolychromeerd brons.
Un paon en bronze polychrome.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#789
Een gefineerde spiegel in Empirestijl.
Un miroir style Empire. Bois de placage.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#213Hermés Paris
“Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.No longer availableDim. 88 x 83 cmEstimate: € 150/200 -
#629Mercy Park Lighting
Een lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.
Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#427
Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
Un lot de quinze pots de pharmacie différents en verre ambre.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#218
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#354
Een lot wetenschappelijke boeken, hoofdzakelijk Duitstalig. XIXe en XXe eeuw. Bijgevoegd een groot lot nummers van het tijdschrift “La Chronique Médicale” van het begin van de XXe eeuw.
Un lot de livres en relation avec la science, la plupart en allemand. XIXème et XXème siècles. Nous ajoutons un lot de numéros de “La Chronique Médicale”. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#254K.M. Claessens
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120