Similar lots by type
-
#362Isidore Opsomer“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#772César De Cock“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Maria Adela Piscaro“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La lecture”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 97 cmEstimate: € 220 / 260 -
#344Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
“Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#639B. Bloms“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#302Vera Moens“Aan het lijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“A la ligne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 160 / 180 -
#714Sebreghts“Droeve clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Clown triste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#774R. Van Hoeck“Hoevelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#219Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.
Portrait d’homme et de femme. Huile sur toile. XVIIIe siècle, Retoilées.No longer availableDim. 87 x 73 cmEstimate: € 400 / 500 -
#709“Boszicht” en “polderlandschap”. Olieverf op doek. Eén gemonogrammeerd ‘B.’
“Paysage boisé” et “Paysage des polders”. Huile sur toile. Un exemplaire monogrammé B.No longer availableDim. 55.5 x 69,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#272Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Marine met zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#289D. Been“Zicht op Capri”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Capri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#539Manuel Trinidad“Que sera del corazon?”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1972.
“Que sera del corazon”. Huile sur toile. Signée. Datée 1972 au verso.No longer availableDim. 84 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#694Drie plattelandszichten op doek. Eén met monogram ‘B.’.
Trois vues de campagne sur toile. L’une porte le monogramme B.No longer availableDim. 57 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#349Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#642Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zomerse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 180 / 240 -
#779Frans SlagerPeriod: 1876-1953“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420 / 480 -
#42Jean Van DongenPeriod: 1883 - 1970“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêches dans un petit port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 350 / 500 -
#762Capitte“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#674Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#644F. Marteleur“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#24Géo Navez“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘14.
“Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#574Belnori (?)“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#691Een jongen en een meisje van verguld brons. Voetstukken in Lodewijk XV-stijl.
Deux statuettes d’une fille et d’un garçon en bronze doré. Bases de style Louis XV.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#554Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.
Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#683Een Russische icoon met een afbeelding van de Moeder Gods van Kazan en Heiligen bij Christus aan het kruis. XIXe eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu de Kazan et des saints entourant le Christ crucifié. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 500 -
#656Een vitrinekast van gefineerd hout in Engelse stijl.
Vitrine en bois de placage de style anglais.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 120 / 200 -
#614Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een karaf van Baccarat, een drageoir en een schaal op voet.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une carafe de Baccarat, un drageoir et un plat sur piédouche.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#585Yves Saint LaurentArmbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#310Oscar de la RentaEen bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.
Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#663ValaurisEen koffieservies van meerkleurig geglazuurd aardewerk voor vier personen. Gemerkt.
Service à café en faïence noir et rouge pour quatre personnes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#308Een ‘Lady Amherst’ mannetjesfazant van koper op een onyxen sokkel. Tijdperk art deco.
Faisan masculin “Lady Amherst” en cuivre sur socle en onyx. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#438Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
Garniture de toilette quatre pièces en verre aux détails colorés.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#93“Het damspel”. Een groep van meerkleurig porselein in de stijl van Capodimonte. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Le jeu de dames”. Groupe en porcelaine polychrome. Travail italien, marque “Capodimonte” sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963“Havenzicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100 / 150

