Other lots by De Cort
#378
Een gepolychromeerde houten hangconsole.
Une console à suspendre en bois polychrome.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#792
Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire à patine dorée.No longer availableDim. 83 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#647
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#304
#239
“Damesportret”. Olieverf op doek. Spaanse School XVIIIde eeuw.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole espagnole XVIIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 400/600 -
#758
#674
“Composotie”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Composition”. Une peinture sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#392P.L. Debucourt
Drie kleurengravures naar Vernet. XIXde eeuw.
Trois gravures en couleurs d’après Vernet. XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 30/50 -
#524
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 300/500 -
#85Marvin
Een 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
Montre en or jaune 18 ct, le bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 61,90 gEstimate: € 600/800 -
#624
Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#604
“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 160/180