Other lots in this auction
-
#217
Een antieke politiesabel in schede. Folson, Bruxelles. Omstreeks 1900.
Un ancien sabre de police dans son fourreau. Folson, Bruxelles. Ca 1900.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 120/160 -
#276
Een reeks van zes houten stoelen met gesculpteerde versiering van palmtakken in de rug. Met rieten zitten.
Suite de six chaises en bois à décor sculpté de palmes dans le dossier. Assis en osier.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#463
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang. Queue collée.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120/180 -
#535Val Saint-Lambert
Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.
Service de verres en cristal incolore, composé de 11 verres à eau (dont un abîmé), 11 verres à vin rouge (dont un abîmé), 11 verres à vin blanc et 9 verres à liqueur. Complet pour douze personnes.No longer availableDim. H:7-14cmEstimate: € 120/200 -
#80
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,32 ct.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 1100/1200 -
#309F.A. Dralans
“Arabische man”. Een inkttekening. Gesigneerd.
"Homme arabe". Un dessin à l’encre. Signé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 35/40 -
#541
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#315
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60/100 -
#656
Een bridgetafel met inklapbare pootjes met hoogwaardig fluwelen speelblad.
Une table de bridge avec des pieds pliants avec un plateau de jeu en velours de haute qualité.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 25/35 -
#657
Een set bowls, waarbij drie in etui en één los.
Un ensemble de bols, trois dans un étui et un en vrac.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#241Guerin
Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40/60 -
#199
Een gepolychromeerd houten beeld met origineel verguldsel. Italië, einde XVIIe eeuw.
Statue en bois polychrome avec dorure d'origine. Italie, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/220