Other lots in this auction
-
#747Een paar Chinese muiltjes van messing met gegraveerd decor.
Une paire de mules chinoise en laiton et décor gravé.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#261Swarovski“Harlekijn”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2001. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Arlequin”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle d’Anton Hirzinger. Edition annuelle 2001. Dan la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 75 / 90 -
#241Val St. LambertEen vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Un vase en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et label présent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#13“Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.
”Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#466Een houten dienblad op voet.
Un plateau en bois sur pied.No longer availableDim. 74 x 69 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#127“Geknielde jonge vrouw”. Een art deco beeld van brons. Weens werk.
”Jeune femme agenouillée”. Une statue Art Déco en bronze. Travail viennois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 260 -
#357Een oude tennisraket met bal. 1931. In etui.
Une ancienne raquette de tennis et balle. 1931. Dans un étui.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#439Een paardenkoets met personages en een lampvoet met twee jongens bij een vijver van meerkleurig porselein.
Un carrosse à chevaux et personnages et un pied de lampe avec deux garçons près d’un étang en porcelaine polychrome.No longer availableDim. 21 en 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#494Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw
Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#360Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 600 / 700 -
#603“Meester en leerjongen”. Een groepje van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
”Maître et apprenti”. Un groupe en ivoire sculptée. Signature à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#605Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
Une table de poterie style Louis XV.No longer availableDim. 77 x 40 cmEstimate: € 200 / 220

