Similar lots by type
-
#4Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Impasse Ververs”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/150 buiten de plaat.
"L'impasse". Une gravure. Signée et numérotée 20/150 hors planche.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 70/100 -
#619Jan BosschaertPeriod: °1957
“Aan de rand van de stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 78/100 buiten de plaat.
« Aux portes de la ville ». Une sérigraphie. Signée et datée 78/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#584Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd IIII/XV buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signée et numérotée III/XV à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 44,5 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#292Frank Mortelmans
“Hoeve Zwijndrecht”. Pentekening op papier. Gesigneerd en met droogstempel.
"Ferme de Zwijndrecht". Dessin à la plume sur papier. Signé et tamponné à sec.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 35/45 -
#535
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180/220 -
#2
“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50/80 -
#634Jef Van Grieken
“Wurging”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 10/15 en gedateerd ‘76 buiten de plaat.
"Étranglement". Une gravure. Signée, numérotée 10/15 et datée '76 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 39 cmEstimate: € 35/45 -
#534
Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#632Louis Toffoli
“Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.
"Les sampans". Une lithographie. Signée et numérotée 66/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 68 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“Liggend naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1961.
"Nu couché". Crayon sur papier. Signé et daté 1961.No longer availableDim. 41 x 51 cmEstimate: € 120/140 -
#260
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants blancs et noirs d'un poids combiné d'environ 1,40 ct.No longer availableDim. 5,96 gEstimate: € 1300/1400 -
#649
Een kunstwerk van hout en metaal met een stormvogel in de wind. Gemonogrammeerd B.R.
Une oeuvre d'art en bois et métal avec un pétrel dans le vent. Marque BR.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 55/60 -
#100
Een 18 K geelgouden gedraaide halssnoer.
Un collier torsadé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 22,82 gEstimate: € 800/900 -
#220
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600/700 -
#134
“Herenportret omstreeks 1900 in fraai uitgewerkte kader. Bijgevoegd gehandtekende foto.
« Portrait de gentleman vers 1900 dans un cadre joliment détaillé. Photo signée jointe.No longer availableDim. 78 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#286
Een donkere houten stoel in sgabellostijl.
Une chaise en bois sombre de style sgabello.No longer availableDim. 97 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#487
Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 12 waterglazen, 6 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen, 5 champagnecoupes en 2 aperitiefglazen. Eerste deel XXe eeuw.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de 12 verres à eau, 6 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc, 5 coupes à champagne et 2 verres à apéritif. Première partie XXème siècle.No longer availableDim. H: 10-18 cmEstimate: € 80/120 -
#217
Een gazelle-gewei op muurplaat.
Bois d'une gazelle sur plaque murale.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#481
Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
Un grand vase à couvercle en poterie Satsuma. Sur pied amovible et avec socle.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 120/200 -
#432
Japanse houtdruk met geisha.
Gravure sur bois japonaise avec geisha.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#276
Een rechthoekige spiegel met gebeeldhouwde en vergulde houten lijst in barokke stijl.
Miroir rectangulaire avec cadre en bois sculpté et doré de style baroque.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120/200