Similar lots by type
-
#363Sèvres
Een rechthoekige doos op vier voluutpootjes. Kobaltblauw porselein met een stilleven in een uitsparing op het deksel. Onderaan gemerkt.
Une boite rectangulaire sur quatre pieds volutes. Le couvercle est décoré de porcelaine bleue cobalt avec une nature morte.No longer availableDim. 20,5 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#461
Een gevarieerd lot meerkleurig aardewerk en porselein met o.a. Imaricoupes, Brusselse hoornvaasjes,...
Lot varié de porcelaines et de faïences polychromes dont des coupes d’Imari, des cornets de Bruxelles etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#481
Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.
Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#715
Een paar aardewerken boekensteunen in de vorm van duiven. Modelnummer onderaan.
Paire de serre-livres en faïence en forme de pigeons. Numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#534Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#233
Kruik van geglazuurd steengoed.
Une cruche en grès à glaçure.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50/70 -
#532
Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100/160 -
#328
Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.
Deux assiettes en faïence française.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 25/35 -
#367
Twee verschillende aardewerken theepotten met resp. zwart en geel glazuur. We voegen er een rond albasten blad aan toe.
Deux théières en grès à glaçure en noir et jaune. Nous ajoutons un plateau en albâtre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#548
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan één vaas.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900. Petite restauration à l’un des deux.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80/120 -
#303
Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#344
Een jardinière van blauw en wit aardewerk met een decor van een schaapherder met zijn kudde.
Une jardinière en faïence bleue et blanche avec un décor de berger et troupeau de moutons.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#791Staffordshire
Een servies voor twaalf personen met het decor “Royal Mail”, bestaande uit grote en kleine borden, kommetjes en kopjes. Twee kopjes manco. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes à décor “Royal Mail”, comprenant grandes et petites assiettes, bols et tasses. Deux tasses manquent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#663
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee kruiken en een voetstoofje met houten bakje. Omstreeks 1800.
Lot de faïences flamandes comprenant deux cruches et un chauffe-pieds à encadrement en bois. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#348
Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een handgeschilderd meerkleurig decor.
Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/40 -
#393H. Becquet
Een aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.
Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#758
Een Duitse bierkruik van aardewerk met een meerkleurig militair decor ter ere van 1914 met een ijzeren kruis op het tinnen deksel.
Chope à bière allemande en faïence à décor militaire polychrome commémorant la guerre de 1914 avec croix de fer sur le couvercle en étain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#31
Een flesje op schotel van meerkleurig Gouda-aardewerk.
Une flasque sur plateau en faïence de Gouda.No longer availableDim. h: 24 & Ø: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#283
Een driedelig klokstel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee siervazen, Frans werk.
Une garniture de cheminée en trois parties, comprenant une pendule et deux vases, oeuvre Française.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180/220 -
#558H. Poncet
Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#761Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#362
Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50/70 -
#613
Een grote antieke aardewerken mengvat. Zuid Europa.
Grand récipient ancien en grès. Méditerranéen.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 400/600 -
#443
Een lot van tien borden van aardewerk en porselein, waaronder Straatsburgse, Delftse, Brusselse en Chinese. XIXe en XXe eeuw. Enkele randschilfers en één gerestaureerd.
Dix différentes assiettes en faïence et en porcelaine de Strasbourg, Delft, Bruxelles, Chine des XIXe et XXe siècles. Quelques éclats, une restauration.No longer availableEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#801
Een lot van zes XIXe eeuwse glazen, waarbij drie met een decor in de geest van het Mary-Gregoryglas.
Lot de six verres du XIXe siècle dont trois décorés dans le goût de Mary Gregory.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#587
Een partij diverse postzegels in 11 albums. 1. Zo goed als leeg album, Europa XIXde eeuw, interessant document maar in slechte staat. 2. Varia Duitsland en Groot-Brittannië. 3. Varia U.S.A., Canada e.a. 4. België omstreeks 1970. 5. Varia Frankrijk en Nederland. 6. België omstreeks 1980, enkele eerstedaguitgaven. 7. Tonga e.a. (Scouting), enkele Belgische e.a. 8. Oostenrijk. 9. België, jaren 70. 10. België, jaren 60. 11. Scouting 1960-1974. Evenals talrijke dozen met losse zegels, gefrankeerde ka(..)
Collection de timbres postes dans 11 albums. 1. Un album presque vide Europe XIXe siècle. Intéressant document mais en mauvais état. 2. Allemagne et Grande Bretagne. 3. U.S.A., Canada e.a. 4. Belgique vers 1970. 5. France, Pays Bas. 6. Belgique vers 1980, quelques éditions premier jour. 7. Tonga e.a. (scouting), quelques belges e.a. 8. Autriche. 9. Belgique, années 70. 10. Belgique, années 60. 11. Scouting 1960-1974. Ainsi que plusieurs boîtes aux timbres dépareillés, cartes affranchies, édition(..)No longer availableEstimate: € 220/240 -
#709Arend HendriksPeriod: 1901 - 1951
“Interieur van de St. Bavokerk te Haarlem”.
Intérieur de l’Eglise Saint-Bavon à Harlem.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 100/120 -
#441
Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas.
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#447Steiff
Drie pluchen diertjes.
Trois animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#549Nathan
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#12Georges Grellet
“Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.
“Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#572
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lanskoy.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Lanskoy.No longer availableDim. 56 x 34 cmEstimate: € 300/400 -
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750/850 -
#469
“Allegorisch werk”. Olieverf op doek. Herdoekt, kleine schade.
”Oeuvre allégorique”. Huile sur toile. Retoillée, quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#810
Een smeedijzeren kandelaar.
Candélabre en fer forgé.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 50/70 -
#814
Een oude houten wieg.
Un berceau ancien en bois.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 35/45