Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.

“Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.

“Paysage idyllique”. Tapisserie du XIXe siècle.
SKU: 1312160204.
Category: XIXe eeuw.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #204
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1089

    Een werkmeubeltje van notenhoutfineer met twee klapblaadjes, een compartiment aan de ene kant en twee laden aan de andere. XIXe eeuw.

    Table d’ouvrage en placage de noyer à deux abattants, un compartiment à un côté et deux tiroirs à l’autre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #708

    Een eikenhouten commode met twee paneeldeuren in een gebogen front. XIXe eeuw.

    Commode en chêne ouvrant à deux portes pleines et à front galbé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 155 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #813

    Een rond bijzettafeltje van mahoniehout. Engels werk, XIXe eeuw.

    Guéridon rond en acajou. Travail anglais, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #591

    Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.

    Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1124

    Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.

    Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #988

    Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.

    Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 165 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #643

    Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.

    Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #925

    Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.

    Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #995

    Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #256

    Een eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.

    Armoire à deux ports en chêne. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 170 x 110 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #776

    Een eikenhouten koffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.

    Coffre en chêne à abattant plat et ouvrant à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 73 x 123 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #696

    Een eikenhouten kast met twee maal twee paneeldeuren en een lade in het midden. Gedateerd 1888.

    Meuble en chêne ouvrant à deux fois deux portes et un grand tiroir au milieu. Daté 1888.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #657

    Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #186

    Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde paneeldeuren boven twee laden. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessus de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 147 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #223
    Mont Joye - Legras & Cie.

    Een siervaasje van kleurloos glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van een bloem. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.

    Vase décoratif en verre incolore gravé à l’eau forte et décoré d’une fleur peinte à la main et émaillée. Marque sous la base. France, vers 1890.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #561

    Een paar kleine dekselvazen van Cantonporselein met decors van personages en vogels in struiken in cartouches. XIXe eeuw. Eén deksel gerestaureerd.

    Paire de vase couverts en porcelaine de Canton aux décors en cartouches de personnages et d’oiseaux dans des arbustes. XIXe siècle. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #966

    Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.

    Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 124 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #962
    Charles II Van den Eycken
    Period: 1859 - 1923

    “Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.

    “Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #266

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 158 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #926

    Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.

    Garde-robe rustique à deux portes en chêne à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #196

    Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan.

    Linenpress anglais en placage d’acajou ayant deux grands et deux petits tiroirs vers le bas, en dessous de deux grandes portes.
    No longer available
    Dim. 212 x 130 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #616

    Een eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan en een gebogen kap. XIXe eeuw.

    Vitrine en chêne à deux portes pleines vers le bas et à corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #912
    Willem Roelofs
    Period: 1822 - 1897

    “Molenlandschap”. Potlood op papier. Gemonogrameerd.

    “Paysage au moulin”. Crayon sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 8 X 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #723

    Een eikenhouten buffetkast in Régencestijl met twee paneeldeuren en twee grote naast een kleine centrale lade. Gedeeltelijk XVIIIe eeuw.

    Buffet en chêne de style Régence ouvrant à deux portes moulurées et deux grands et un petit tiroir en ceinture. Partiellement XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 158 cm
    Estimate: € 250 / 400

Other lots in this auction

  • #210

    Een 18 karaats geel gouden art deco armband bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.

    Bracelet art déco en or jaune 18 ct serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 7,16 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #1037

    Gebeeldhouwde eikenhouten spiegel met een rocaille getooid. XIXde eeuw.

    Miroir en chêne sculpté surmonté d’une rocaille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #592
    Jan De Belder
    Period: °1953

    “Neerhof met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935. Restauratie.

    “Basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée et datée 1935. Restauration.
    No longer available
    Dim. 45 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.

    Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #923
    Stein

    Vijf bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met een wapenschild, gemerkt Rastal (H. 22,5 cm). Eén “100 Jahre Dortmunder Union-Bier, gemerkt Rastal (H. 22 cm). Eén “Jahreskrug 2007”, gemerkt Deutsche Post Collection (H. 26 cm). Eén “Krombacher 1997” met op het deksel: “Eine Perle der Natur” (H. 25 cm). Eén “Souvenir de Strasbourg” (H. 21,5 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #814

    Een eikenhouten piëdestal met tussenblad.

    Piédestal en chêne à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #860
    Stein

    Een bolle bierpul van steengoed met tinnen deksel (gegraveerde opdracht d.d. 1985). Op de buik stroken met polychrome bloemen op kobaltblauw veld. Onderaan gemerkt ZB voor Zöller & Born.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 16,5 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #978

    Een witgepatineerd bureau met twee spiegeldeurtjes in het opzet.

    Bonheur du jour peint blanc. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à casiers et deux portes aux miroirs ovales.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Paysage champêtre ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #564

    Twee etsen: - Dirk Baksteen: “Kempische schuur”. Gesigneerd en genummerd 69/100 buiten de plaat. - Henri Quittelier: “Dorpszicht onder de wolken”. Gesigneerd en genummerd 30/60 buiten de plaat.

    Deux eaux-fortes: - Dirk Baksteen: “Etable en Campine”. Signée et numérotée 69/100 hors planche. - Henri Quittelier: “Vue de village sous les nuages”. Signée et numérotée 30/60 hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #699
    J. Ensor

    “Zelfportret met personages”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Postume uitgave.

    “Autoportrait aux personnages”. Eau-forte. Signée dans la planche. Edition posthume.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #218
    Goebel

    “Dame met kooitjes” & “Visser”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Femme aux petites cages” et “Pêcheur”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More