#656
Een bridgetafel met inklapbare pootjes met hoogwaardig fluwelen speelblad.
#471
Een vaas van chinees porselein met sang-de-boeuf glazuur.
#437Paul Sersté
“Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.
#166
Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
#194
“Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage du Pays de la Lys". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#593Schildkröt
Een zwarte pop van kunststof. Gemerkt in de nek.
#136
Een Louis XV vitrinekastje op leunhoogte in gefineerd notenhout met marketterie-inlegwerk van ruiten in fruithout onderaan de beglaasde deur, verguld bronzen beslag, gewelfde schuine pootjes.
Vitrine à hauteur d’appui Louis XV en placage de noyer avec incrustations de marqueterie de forme losange de bois fruitier au bas de la porte vitrée, garnitures en bronze doré, pieds galbés.No longer availableDim. 166 x 73 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#699
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
#171
Een paar bronzen tuinvazen met oren in de vorm van leeuwen.
#527
Een verguld houten Thaise Boeddha.
#307Liebig
Drie complete chromo-albums.
Trois albums complets aux chromos.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#114L. M. Webb
“Mon compagnon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1892.
"Mon compagnon". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1892.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 120/200