Other lots in this auction
-
#551
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 220/240 -
#633
Twee verschillende vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er een geisha aan toe.
Deux vases différents en poterie Satsuma multicolore. Nous y ajoutons une geisha.No longer availableDim. h: 24 & 47 cmEstimate: € 60/80 -
#136
Een gefineerde mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het blad en een lade in de doucine. Met rood marmeren blad.
Bureau à abattant de style Louis-Philippe en placage d'acajou avec deux portes à panneaux sous le plateau et un tiroir dans la doucine. Avec tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 158 x 113 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#303
Een kruisbeeld van gedraaid perenhout met verzilverde corpus en versieringen, we voegen er een paternoster aan toe. XIXe eeuw.
Un crucifix en poirier tourné avec corps et décors argentés, nous y ajoutons un chapelet. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#443
Een Iznik langhalsvaas van geglazuurd steengoed, versierd met portretten in uitsparingen, omgeven door bloemenguirlandes. Sporen van ovenvuur.
Un vase d'Iznik à long col en grès émaillé, à décor de portraits en retrait, entouré de guirlandes florales. Traces de feu de four.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80/120 -
#14Mez. Nickmans
“Vrouwelijk naakt” & ‘Mannelijk naakt”. Twee houtsneden. Beide gesigneerd en gedateerd 1987 buiten de plaat en resp. genummerd 17/20 & 7/15.
Nu féminin & Nu masculin . Deux gravures sur bois. Signées et datées 1987 à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 17/20 et 7/15.No longer availableDim. 30 x 18 & 25 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#425
Een 18 K geelgouden ring bezet met een blauwe steen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre bleue.No longer availableDim. 6,63 gEstimate: € 180/250 -
#111
Een dubbele fotokader met randen van gedreven Sterling zilver. Engelse keuren.
Un double cadre photo avec des bords en argent sterling gaufré. Poinçons anglais.No longer availableDim. 20 x 15 (x2)Estimate: € 120/150 -
#63
Een paar groen en goud gelakte gipsen cassolettes en barokke stijl, oren in de vorm van saterkoppen. Gemerkt Duquet en genummerd 103.
Paire de cassolettes en plâtre laqué vert et or de style baroque, anses en forme de têtes de satyre. Marquées Duquet et numérotées 103.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 100/150 -
#629
“Waterbuffel”. Een gewassen Chinese inkttekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
Buffle d'eau. Un dessin en lavis sur papier. Signé. Verre cassée.No longer availableDim. 23 x 27,5 cmEstimate: € 40/60 -
#331Lladro
“Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.
Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 45/65 -
#217L. Browns
“Lijnvissertje”. Beeld van zamak op marmeren sokkel. Recente geut, draagt een handtekening.
Pêcheur à la ligne. Sculpture en zamac sur socle en marbre. Fonte récente, porte une signature.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 120/200