#420
Geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977.
#59
“Het verzamelen van de jachtbuit”. Olieverf op koper. Russische school, XIXe eeuw. Verfschade bovenaan.
Collecte du butin de chasse. Huile sur cuivre. Ecole russe, XIXe siècle. Dégâts à la peinture vers le haut.No longer availableDim. 28,5 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#350
Een lot fantasiejuwelen waaronder een broche, een dasspeld, oorbellen e.a.
#436
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#331Lladro
“Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.
#668
Drie designcoupes van gekleurd Muranoglas.
#237Capodimonte
Un vase mural en faïence multicolore en forme d'ange. Travail italien. Un éclat au pied.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30/35 -
#600
Een notenhouten tafelvitrine.
#498
“Steigerende paarden”. Een paar beelden van groen gepatineerd brons.
#612
Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.
Un tangka peint à la main. Gouache sur papier de riz.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#677
Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.
#715
Een divers lot glazen. 18 stuks.
Lot de verres divers. 18 pièces.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 30/40