Similar lots by type
-
#805
Lot boeken, bevattende:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)
Lot de livres dont:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)No longer availableEstimate: € 100/150 -
#819William BlackstonePeriod: 1723-1780
Commentaries on the Laws of England, London, 1809, 4 delen. Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Commentaries on the Laws of England, London, 1809, 4 volumes Couverture carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#840Bourguignon
M. Bourguignon, Manuel d’instruction criminelle, Paris, 1810, 2 delen . Gekartoneerde binding. Goede tot zeer goede staat.
M. Bourguignon, Manuel d’instruction criminelle, Paris, 1810, 2 volumes . Couverture en carton. En bon/très bon état.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#827Cesare BeccariaPeriod: 1738-1794
Des délits et des peines, 2ième éd., Paris, 1852.
Des délits et des peines, 2ième éd., Paris, 1852.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#834Eduard Bonnier
Traité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Papieren binding, redelijke staat. enkel deel 2 aanwezig.
Traité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Reliure papier, état moyen, uniquement tome 2.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#838Alphonse BerengerPeriod: 1785-1866
M. Alphonse BERENGER, De la justice criminelle en France, Paris, L’imprimerie de C. - F. Patris, 1818 . Gekartoneerde binding. Zeer goede staat.
M. Alphonse BERENGER, De la justice criminelle en France, Paris, L’imprimerie de C. - F. Patris, 1818 . Reliure carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#842Charles Berriat Saint PrixPeriod: 1802-1870
Ch. BERRIAT – SAINT PRIX, Traité de la procédure des Tribunaux criminels, Paris, Imprimerie et librairie générale de jurisprudence, 1854, 2 delen en 1865 (1 deel). Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Ch. BERRIAT – SAINT PRIX, Traité de la procédure des Tribunaux criminels, Paris, Imprimerie et librairie générale de jurisprudence, 1854, 2 parties et 1865 (1 partie). Reliure carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#616Philippe BornierPeriod: 1634-1711
Conférences des ordonnances de Louis XIV, Paris, 1755, 2 delen. Gekartonneerde binding, goede staat.
Conférences des ordonnances de Louis XIV, Paris, 1755, 2 volumes. Reliure carton, bon état.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#829Cesare BeccariaPeriod: 1738-1794
Dei delitti e delle pene, Milano, 1823 Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Dei delitti e delle pene, Milano, 1823 Cuverture carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#836Jerémie BenthamPeriod: 1748-1832
“Traités de législation civile et pénale”, 3ième éd., Bruxelles, 1840, 3 delen.Gekartoneerde binding. Goede staat
“Traités de législation civile et pénale”, 3ième éd., Bruxelles, 1840, 3 parties. Reliure carton. Bon état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#823Jeremy BenthamPeriod: 1748-1832
Traité des preuves judicaires, Bruxelles, 1840, 2 delen Gekartonneerde binding . Zeer goede staat.
Traité des preuves judicaires, Bruxelles, 1840, 2 volumes Couverture carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#487Duracell
Een lot Duracellkonijnen: “Racing bunny”, “Drummer bunny”, “Astronaut bunny”, “Drumming bunny”, “Kayaking bunny” & “Skiing bunny”. De eerste vijf in originele doos. Op de laatste na allen in werkende staat.
Lot de lapins Duracel: “Racing bunny”, “Drummer bunny”, “Astronaut bunny”, “Drumming bunny”, “Kayaking bunny” & “Skiing bunny”. Les cinq premiers dans la boîte d’origine. En état de marche, sauf le dernier.No longer availableEstimate: € 256/40 -
#85Onsa
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une montre pour femme en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 44,13 gEstimate: € 1600/1800 -
#627
Een waterkom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.
Un bol à eau en porcelaine chinoise blanche et bleue, avec un décor de chevaux et oiseaux. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 150/200 -
#290
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centraal diamant van ± 0,08 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct. et des saphirs baguette ayant un poids total de ± 0,70 ct. et un diamant central de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 600/800 -
#708
“Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne. Uitgave van het maandschrift ‘Vlaanderen’. Antwerpen, 1906. Vier delen.
“Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne.”. Edition du mensuel ‘Vlaanderen’. Anvers, 1906. En quatre parties.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#639Hilde Hendrickx
“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Nu féminin”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘89.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 30/50 -
#86
Een commode van mahoniehoutfineer met drie in accolade gebogen laden.
Commode en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs en accolade.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200/300 -
#574
“Pontificum pro Manorum”. Een ingekleurde XVIIe eeuwse gravure. Slijtage.
“Pontificum pro Manorum”. Une gravure en couleurs du XVIIième siècle. Usures.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#291
Een gefineerde kolompendule in Napoleon III-stijl met koperen wijzerplaat en slinger en de kast versierd met marquetterie.
Une pendule en placage, style Napoléon III, avec cadran et balancier en cuivre et le coffre en décoration marquetterie.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#2
Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.
Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.No longer availableDim. 33,5 x 22,5Estimate: € 40/60 -
#652Frank-Ivo Van DammePeriod: °1932
“Meisje met gitaar”. Potlood op papier”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Fillette avec sa guitare”. Crayon sur papier. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 25/50 -
#63
Een paar lampen van deels zwartgelakt messing.
Paire de lampes en laiton partiellement laquées noires.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 60/80