Other lots in this auction
-
#562B. Long
“Meso-Amerikaanse compositie”. Gemengde techniek op kokosvezel.
"Composition mésoaméricaine". Technique mixte sur fibre de coco.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#211
Een driedelig art deco schouwstel van natuursteen en marmer met vogeltjes in zamak. Loopwerk vervangen door een mechanisme op batterij.
Une cheminée Art Déco en trois parties en pierre naturelle et marbre avec des oiseaux en régule. Mouvement remplacé par un mécanisme à piles.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#539Luce VersluysPeriod: °1912
“Stilleven met porseleinen beeldje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte avec une figurine en porcelaine”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#420
Een vintage tafel uit de jaren zeventig. Gekruiste poten.
Une table vintage des années 70. Pieds croisées.No longer availableDim. 85 x 160 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#119Jacques Janssens
“Le Matin.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd achteraan 1890. Kleine scheur bovenaan in de lucht.
"Le Matin". Huile sur toile. Signée. Datée 1890 au dos. Petite déchirure dans le ciel en haut.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#191
Drie antieke voorraadpotten van steengoed, de grootste met vijf, de andere met vier oortjes. Diverse kleuren glazuur. Lichte slijtage. Zuid-Oost Azië.
Trois jarres de rangement anciennes en grès, la plus grande à cinq, l'autre à quatre anses. Différentes couleurs de glaçure. Usure légère. Asie du sud est.No longer availableDim. H. 27, 23 & 16 cmEstimate: € 300 / 500 -
#157Royal Dux
Een paar art nouveau vazen met vegetaal decor. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Une paire de vases Art Nouveau à décor végétal. Marqué en bas avec le triangle rose.No longer availableDim. H. 38,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#519Salvador Dali
“Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.
« Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#234Théo Idserda
“Vissersboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 66 x 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623
Een houten sigarenvorm met twaalf resterende Cogetama Special sigaren.
Un moule à cigares en bois avec douze cigares Cogetama Special restants.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#384
“Italiaanse boerenmarkt.” Olieverf op board. Randschade. Draagt handtekening.
“Marché des agriculteurs italiens.” Huile sur carton. Dégâts aux bords. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 41 cmEstimate: € 260 / 320 -
#30
Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een afbeelding van Maria.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif représentant la Sainte-Vierge.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 280 / 350