Other lots by Belen
-
#879Louis Belen
“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#849louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#364Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Poort van de Vlaaikesgang”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Porte du Vlaaikesgang”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100/140 -
#854Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#719
“Kloostertuin”. Aquarel. Draagt een handtekening: Alfred Bastien.
”Jardin d’abbaye”. Une aquarelle. Porte une signature: Alfred Bastien.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#289Marten Melsen
“Studie van een marktscène”. Paneel. Gesigneerd.
”Etude de scène de marché”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 200/300 -
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904
“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500/700 -
#174
“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200/220 -
#44
“De ziende blinde”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
”L’aveugle voyant”. Une aquarelle, monogrammée.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 65/75 -
#109Charles Counhaye
“Hoeve”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
”Fermette”. Une aquarelle. Signée et datée ‘58.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#774Jean Jacques Gailliard
“De Ghelderode”. Aquarel. Gesigneerd en met opdracht.
”Ghelderode”. Une aquarelle. Signée avec dédicace.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#324
“Stadszicht”. Aquarel en gemengde techniek. Draagt twee handtekeningen: Morren en Huwet.
”Vue sur la ville”. Aquarelle et techniques mixtes. Porte deux signatures: Morren et Huwet.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#169Emmanuel Mané Katz
“Bloemen”. Aquarel. Gesigneerd.
”Fleurs”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#219Robert BorretPeriod: °1924
“Brug in het zuiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1969.
”Pont du Midi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 200/400 -
#24
“Boomgaard”. Gravure. Gemonogrammeerd W.V. en toegeschreven aan Walter Vaes.
”Verger”. Une gravure. Monogramme W.V. et attribué à Walter Vaes.No longer availableDim. 19,5 x 21 cmEstimate: € 25 /40 -
#842N. Hans
“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80/100 -
#359Georges Lemmen
“Studies voor zelfportret”. Houtskool. Gesigneerd.
”Etudes pour autoportrait”. Fusain, signé.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#379
“Poortje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Marten Melsen.
”Portail”. Techniques mixtes. Porte une signature: Marten Melsen.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#404Floris Jespers
“Leuvense stoof”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “proefdruk”.
”Poêle de Louvain”. Une eau-forte. Signée hors planche, étude.No longer availableDim. 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#319
“Dorp in de Sneeuw”. Aquarel. Draagt een handtekening: De Kat en datum 1923.
”Village enneigé”. Une aquarelle. Porte une signature: De Kat et datée 1923.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#593
Een porseleinen plaquette met afbeelding van Zenmeester Poe-Tai Ho-Shang.
Une plaquette en porcelaine, représentation du Maître Zen Poe-Tai Ho-Shang.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 280/350 -
#445
Een lot glaswerk, bestaande uit een kleurloze kokervaas, een taartenstaander en een schenkkan. De laatste met barst.
Un lot de verre, comprenant un vase cylindrique incolore, un plat à tarte sur pied et une verseuse (éclat).No longer availableDim. h: 31 & 19 cm Ø: 31 cmEstimate: € 25/35 -
#387
Een Afrikaanse antropomorfe scepter met een spiegel getooid.
Un sceptre africain anthropomorphe, décoration d’un miroir.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 50/80 -
#97
Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
Une statue en bois d’un ancêtre. Dogon, Mali.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 30/50 -
#643
Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.
Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#92Piet Lippens
“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur un moulin chandelier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#425
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Charles Catteau Foundation. Aartselaar, 2006.
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Charles Catteau Foundation. Aartselaar, 2006.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#511Warmink
Een houten tafelklokje met messingen wijzerplaat. Met sleuteltje. Fineer beschadigd.
Une pendule de table, cadran en laiton. Avec clé. Dégâts au bois de placage.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#453
Een lot van acht Italiaanse presse-papiers met inclusies, waarbij twee in de vorm van vogeltjes. We voegen er twee glazen eitjes aan toe.
Un lot de huit presse-papiers à inclusion, dont deux en forme d’oiseaux. Nous ajoutons deux oeufs en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#482
“Personages op straat”. Potlood op papier. Draagt monogram.
”Personnages dans la rue”. Crayon sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30/50 -
#867Alexanderwerk
Een oude gietijzeren weegschaal.
Une ancienne balance en fonte.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35/50 -
#74Albert De Deken
“Straatzicht te Schilde.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1970.
”Scène de rue, Schilde”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 94 cmEstimate: € 80/100