Similar lots by type
-
#534
Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#292Frank Mortelmans
“Hoeve Zwijndrecht”. Pentekening op papier. Gesigneerd en met droogstempel.
"Ferme de Zwijndrecht". Dessin à la plume sur papier. Signé et tamponné à sec.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#2
“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#634Jef Van Grieken
“Wurging”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 10/15 en gedateerd ‘76 buiten de plaat.
"Étranglement". Une gravure. Signée, numérotée 10/15 et datée '76 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#552
“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#619Jan BosschaertPeriod: °1957
“Aan de rand van de stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 78/100 buiten de plaat.
« Aux portes de la ville ». Une sérigraphie. Signée et datée 78/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#535
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#584Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd IIII/XV buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signée et numérotée III/XV à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 44,5 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#632Louis Toffoli
“Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.
"Les sampans". Une lithographie. Signée et numérotée 66/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 68 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#648Lladro
Vier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.
Quatre figurines de porcelaine espagnole multicolore, composées de deux étudiants, un garçon avec un chapeau, un garçon avec un oiseau et un ornement en biscuit avec une image de Cervantes.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#423
Een paar vergulde houten fohonden met decoratie van gekleurd glas.
Une paire de chiens de fo en bois doré à décor de verre coloré.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#371Scailmont
Een art deco vaas van gesatineerd glas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Kleine schilfer aan de bovenrand en perforatie (ooit gemonteerd als lampenvoet).
Un vase art déco en verre satiné d'après un dessin d'Henri Heemskerk. Marqué. Petit éclat sur le bord supérieur et perforation (d’une ancienne montage en pied de lampe).No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#625
Een vierkante vintage tafel op vier zwartgelakte ijzeren poten. Blad ingelegd met tegels, versierd met tekens van de dierenriem. Jaren vijftig.
Une table vintage carrée sur quatre pieds en fer laqué noir. Dessus marqueté de tuiles, à décor de signes du zodiaque. Années 50.No longer availableDim. 79 x 75 x 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#666Louis de Poortere
Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,17 ct.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 450 / 500 -
#81
Een lamp met glaspasta kap en smeedijzer in de geest van Majorelle.
Une lampe avec abat-jour en pâte de verre et fer forgé dans l'esprit de Majorelle.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 200 / 300 -
#434J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#631
Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
Un bol en cristal incolore sur une base en laiton de dauphins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#327
Een messingen olielamp met glazen kap op elektriciteit.
Une lampe à huile en laiton avec abat-jour en verre sur électricité.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#622David Hemadaze
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1991.
"Composition". Huile sur toile. Signée et datée 1991 au dos.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#123Deux de Delvaux
Een handtas/ rugzakje van groen en zwart leder.
Un sac à main/sac à dos en cuir vert et noir.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 220 / 240