Similar lots by type
-
#552
“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#2
“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50/80 -
#634Jef Van Grieken
“Wurging”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 10/15 en gedateerd ‘76 buiten de plaat.
"Étranglement". Une gravure. Signée, numérotée 10/15 et datée '76 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 39 cmEstimate: € 35/45 -
#535
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180/220 -
#619Jan BosschaertPeriod: °1957
“Aan de rand van de stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 78/100 buiten de plaat.
« Aux portes de la ville ». Une sérigraphie. Signée et datée 78/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#584Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd IIII/XV buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signée et numérotée III/XV à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 44,5 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#632Louis Toffoli
“Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.
"Les sampans". Une lithographie. Signée et numérotée 66/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 68 cmEstimate: € 50/80 -
#534
Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#292Frank Mortelmans
“Hoeve Zwijndrecht”. Pentekening op papier. Gesigneerd en met droogstempel.
"Ferme de Zwijndrecht". Dessin à la plume sur papier. Signé et tamponné à sec.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#100
Een 18 K geelgouden gedraaide halssnoer.
Un collier torsadé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 22,82 gEstimate: € 800/900 -
#496Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#291Capodimonte.
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#447
Gemberpot van Chinees blauw en wit porselein. Met porseleinen deksel. Lichte randslijtage.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Avec couvercle en porcelaine. Légère usure des bords.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50/80 -
#175
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants d'un poids combiné d'environ 0,30 ct et d'une perle grise.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 550/600 -
#256
Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 111x50x77cmEstimate: € 100/120 -
#261
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availableDim. H: 14-19 cmEstimate: € 120/140 -
#537
Een bronzen groep van drie apen. Mogelijk Nederlands, tweede helft twintigste eeuw.
Un groupe en bronze de trois singes. Peut-être néerlandais, seconde moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 2000/2200 -
#354Jos SchippersPeriod: 1868-1950
“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Deux chiens". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120/200 -
#323Val Saint Lambert
Een schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.
Un bol en cristal coulé, coloré en bleu dans la masse. Epoque 1960.No longer availableDim. B. 63 cmEstimate: € 60/100 -
#527Boch Frères Keramis
Een grote dekselvaas van blauw en wit porselein met een decor naar Chinees voorbeeld, onderaan gemerkt.
Un grand vase à couvercle en porcelaine bleue et blanche à motif chinois, marqué en bas.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 100/120 -
#405
Een design stoel met zwarte bekleding. Naar het model Golem van Vico Magistretti (1969).
Une chaise design avec un couverture noire. D'après le modèle Golem de Vico Magistretti (1969).No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 30/40