Other lots in this auction
-
#348
Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.
Une paire de vases anciens en verre bleu à décor floral peint à la main. On ajoute un troisième vase en verre bleu à décor de feuilles en partie doré.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#304
Twee paar militaire aquarellen op papier, waarbij twee gesigneerd.
Deux paires d'aquarelles militaires sur papier dont deux signées.No longer availableDim. 30x23cm31x20cmEstimate: € 100 / 150 -
#154Charles Joseph WateletPeriod: 1867 - 1954
“Danseres met sluier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse au voile". Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 94 x 59 cmEstimate: € 500 / 750 -
#326
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec treuil à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#452Eugène DemanePeriod: °1940
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#565
Een gesculpteerd hardhouten Aziatische salontafel. Met glazen blad.
Une table basse asiatique en bois dur sculpté. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 44 x 128 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#87Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.
Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#366Archangelus, Spain
Drie openklappende bijzettafeltjes, het blad versierd met inlegwerk. Twee in houder.
Trois tables d'appoint pliantes, la tablette ornée de marqueterie. Deux dans un support.No longer availableDim. 48 x 44 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#4
Een antieke spiegel in vergulde lijst.
Un miroir ancien dans un cadre doré.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#75
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#606
Een plexiglazen platenmeubeltje (48 x 60 x 40cm) en een cd-rekje (117 x 24 x 22 cm), beide op wieltjes. We voegen er een krantenbakje aan toe. (25 x 34 x 14 cm).
Un meuble à disques en plexiglas (48 x 60 x 40 cm) et un range-CD (117 x 24 x 22 cm), tous deux sur roulettes. Nous ajoutons un bac à journaux. (25 x 34 x 14 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#107Andreas Mussner
Een gepolychromeerd houten beeld.
Une statue en bois polychrome.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 240