#412
“Zittend naakt”. Blauwe krijttekening. Gesigneerd.
Nu assis . Dessin à la craie bleue. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#331
Een glazen vaas met verguld disteldecor. Boheems glas.
#251Royal Dux
#541
#556
#448
Een Boeddha van rood en geel koper.
#650
Een vintage metalen lavabomeubel met spiegel en met uitneembaar recipiënt.
#689
Een rechthoekige wandspiegel van gefineerd hout.
#39
#53
Een maquette van een vissersboot.
Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.
#150
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 800 / 900