Other lots in this auction
-
#537Koch & Bergfeld, BremenEen zilveren sauskom met geribde versiering. Duitse keuren, 800/1000 en genummerd 44575 (eerste kwart XXe eeuw).
Une saucière en argent à décor nervuré. Poinçons allemands, 800/1000 et numérotés 44575 (premier quart du 20e siècle).No longer availableDim. 394,5 gEstimate: € 200 / 240 -
#590Een met een patrijspoort opgebouwde messingen buitenlamp met smeedijzeren muurbevestiging.
Une lampe extérieure en laiton avec un hublot et un support mural en fer forgé.No longer availableDim. h: 73 cm; Ø:38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#577Zes diverse beeldjes van koper en brons geïnspireerd op de Luba-kunst.
Six figurines assorties en cuivre et en bronze inspirées de l'art Luba.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#660Een grammofoon in houten meubeltje. Slingermechanisme vervangen door mechanisme op elektriciteit. Bijgevoegd een groot aantal platen. (Drie dozen).
Un phonographe dans un meuble en bois. Mécanisme à manivelle remplacé par un mécanisme à l'électricité. Avec un grand nombre de disques. (Trois boîtes).No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 100 / 150 -
#180Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 280 / 350 -
#211Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#431Een kleine bronzen schouwpendule, versierd met porseleinen plaquettes. Met slinger, maar zonder sleutel.
Petite pendule de cheminée en bronze, décorée de plaques de porcelaine. Avec pendule, mais sans clé.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#393Een Guan Yin en een zittende Boeddha van brons.
Un Guan Yin et un Bouddha assis en bronze.No longer availableDim. h: 12 & 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283MakkumEen pauwstaartbord met gele rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette à décor à l’eventail avec une bordure jaune. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#653Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.
Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 14 + 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#295Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale robijn van +- 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ca 0,40 ct et d’un rubis central de ca 0,50 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 650 / 750 -
#401“Moeder en kind” & “Pijproker”. Een Afrikaanse bronzen beeldjes.
“Mère et enfant” et “fumeur de pipe” . Une statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h. 32 cmEstimate: € 80 / 120

