Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“In de tuin”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
Praeting

“In de tuin”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd 5/8 buiten de plaat.

Dans le jardin . Lithographie. Signée, datée 1978 et numérotée 5/8 à l'extérieur de la planche.
Dim. 20 x 25 cm
SKU: 2505210019.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #19
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #259
    J. D’Hulst

    “Begijnhof van Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Béguinage de Lierre . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #648

    Een gebeeldhouwde Afrikaanse houten jager. We voegen er een pijl en boog aan toe.

    Un chasseur africain en bois sculpté. Nous ajoutons un arc et des flèches.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm; L: 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #646

    Twee Chinese gesculpteerd hardhouten sokkels, waarbij de grootste met marmeren blad.

    Deux socles chinois en bois dur sculpté, le plus grand avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #427

    Een paar dekselvazen van polychroom Frans porselein. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine polychrome française avec couvercle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #76

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #381

    Een Kukri in lederen schede en een Laplandse dolk met benen schede en handvat

    Un Kukri en étui de cuir et un poignard de Laponie avec étui et poignée en os.
    No longer available
    Dim. l: 33 & 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #364
    Erika Chaffart

    “Hond in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Chien dans un paysage . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 68 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #687

    Twee antieke houten hoedenvormen.

    Deux formes de chapeaux en bois antiques.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #682

    Een lot van zes antieke architecturale gravures.

    Un lot de six gravures architecturales anciennes.
    No longer available
    Dim. 29 x 18,5 cm - 29 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #423

    Een zittende Quan Yin van gesculpteerd jade.

    Un Quan Yin assis en jade sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #74

    Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.

    Trois petits (panneau 14 x 9 cm) et un paysage plus grand (toile 24 x 32 cm). Cadres endommagés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een Chinees porseleinen penseelkoker met een decor van pioenen en een vogel. Onderaan gemerkt.

    Un étui à pinceaux en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'un oiseau. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More