#705Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#45SwarovskiEen horloge met lederen polsband in originele doos.
#205Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#35VisageVier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
#220CreatureEen eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#330Yves RocherDrie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
#5Golf SportDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
#240Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
#340Boss, Cacharel, Guerlain, Léonard en MoabitoVijf grote parfum display, vier van glas en één plastiek.
Cinq grands displays de parfum, dont quatre en verre et un en plastique.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#156Een paar notenhouten buffetten met opzet. Onderaan twee laden boven twee deuren, bovenaan twee paneeldeuren aan weerskanten van een vitrinedeur met latwerk. Voorheen gesteund door twee gerainureerde zuiltjes. Einde XIXde eeuw.
Paire de buffets à deux corps en noyer. Le bas ouvrant à deux tiroirs au dessus de deux portes pleines, le haut, porté par deux colonnettes rainurées, ouvrant à deux portes à deux portes pleines décorées de guirlandes flanquant une porte vitrées à lattes. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b. 149 cmEstimate: € 600 / 800 -
#485Een oud album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, matig gevuld met postzegels, overwegend uit de XIXde en eerste derde XXste eeuw. Evenals een oud facturenboek, met zegels uit de Overzeese Gebieden uit dezelfde periode. Vele losse zegels en toevoegingen. We voegen er een Edelweis-album aan toe met Belgisch Luchtpost-en telegraafzegels en voorgedrukte zegels en een album met overwegend spoorwegzegels. En tenslotte een klein FDC-album met Sabena-omslagen met MK-afstempeling.
Un ancien album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, contenant des timbres postes, en majorité du XIXe et le premier tiers du XXe siècle. Ainsi qu’un ancien livre de comptabilité avec des timbres des Pays d’Outremer de la même période. Beaucoup de timbres dépareillés. Nous ajoutons un album Edelweis contenant des timbres aériens et télégraphe, des timbres pre-oblitérés et un album avec surtout des timbres des chemins de fer. Finalement un petit album FDC aux enveloppes de Sabena aux affranc(..)No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#454Lot van zes kleine landschappen, waarvan twee aquarels en vier paneeltjes.
#741Een coupe van okerkleurig glas in een smeedijzeren montuur, versierd met rozen.
#502Frans Nielsen“Prismatische variaties c”. Zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 74 en gedateerd ‘81.
#72Louis Melis“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#675Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#276Een commode van notenhoutfineer met twee laden boven twee deuren. Gebeeldhouwde poten, witmarmeren blad.
Commode en noyer ouvrant à deux tiroirs en ceinture et à deux portes. Pieds sculptés, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. b. 115 cmEstimate: € 100 / 120 -
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120