Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Indian scout” Twee verzilverde metalen boekensteunen.
“Indian scout” Twee verzilverde metalen boekensteunen.
Philadelphia Manufacturing Co.

“Indian scout” Twee verzilverde metalen boekensteunen.

“Indian scout” Deux serre-livres en métal argenté.
Dim. h: 16 cm
SKU: 2809210041.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #608

    Twee stuks Aziatisch brons, bestaande uit een XIXe eeuws dekselvaasje (deksel manco) en een Perzisch vaasje met gegraveerd decor.

    Deux pièces en bronze asiatique, composées d'un vase du XIXe siècle (couvercle manquant) et d'un vase persan à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 & 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #432

    “A Hossegor (Landes)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht op de verso.

    A Hossegor (Landes). Huile sur toile. Signée et dédicacée au dos.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #224
    Achille Kas
    Period: 1861 - 1927

    “Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.

    Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.
    No longer available
    Dim. 56 x 43 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #698

    Drie vintage chromé lampen, model Sputnik, bestaande uit een hangluchter en twee wandlampen/plafonnières. Jaren ‘60.

    Trois lampes vintage chromées, modèle Spoutnik, composées d'un lustre suspendu et de deux appliques/plafonniers. Sixties.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #607
    Presentti

    Een designlamp van geglazuurd aardewerk.

    Une lampe design en faïence émaillée.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm (m.k.)
    Estimate: € 40 / 50
  • #372

    Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.

    Un costume de carnaval : gentleman baroque au point triangulaire/pirate.
    No longer available
  • #289

    “Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.

    Présentation de la Sainte Vierge avec Jésus. Huile sur panneau. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 24,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #143

    Een zilveren art deco bachelor tea set, conisch van vorm, met benen handvaten en versierd met een gegraveerde fries. Koffie-en theepotje, melk-en suikerpotje. Keuren van Wolfers 835/1000.

    Un service à thé célibataire art déco en argent, de forme conique, avec anses en os et décoré d'une frise gravée. Cafetière et théière, sucrier et pot à lait. Poinçons Wolfers 835/1000.
    No longer available
    Dim. 672 g h: 14 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #285

    Een 18 K witgouden ring bezet met fantasiesteentjes.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de pierres fantaisie.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #526

    Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.

    Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.
    No longer available
    Dim. 205 x 105 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #518

    Een geborsteld stalen wandkapstok met kantelbare spiegel.

    Un porte-manteau mural en acier brossé avec miroir inclinable.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #462

    “Ogen”. Olieverf op paneel in de stijl van Cobra. Draagt monogram ‘CHP’.

    “Eyes”. Huile sur panneau dans le style de Cobra. Porte le monogramme 'CHP'.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More