Other lots in this auction
-
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 410 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74“Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie”. Een paar XVIIIe eeuwse Parijse gravures door Gouaz naar werken van Hackert.
Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie. Une paire de gravures parisiennes du XVIIIe siècle par Gouaz d'après des oeuvres de Hackert.No longer availableDim. 35 x 45,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#572Karin BorghoutsPeriod: °1959“Packed paintings”. Twee kleurendrukken. Beide gesigneerd en genummerd 22/75.
“Peintures emballées”. Deux tirages en couleurs. Tous deux signés et numérotés 22/75.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#364BaccaratEen geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gegraveerd messingen dienblad. De karaf onderaan gemerkt.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. On ajoute sept verres à liqueur en cristal. Sur plateau en laiton gravé. La carafe est marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 & 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#374“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd ‘Hodler’.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé 'Hodler'.No longer availableDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#503“Abstract”. Een kunstwerk van gepolychromeerd terracotta. Draagt handtekening ‘Nicolaas Warb’.
“Abstrait”. Une œuvre en terre cuite polychrome. Signée 'Nicolaas Warb'.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#248Drie gesculpteerde houten consoles met resten van groene verf.
Trois consoles en bois sculpté avec résidus de peinture verte.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 300 / 340 -
#663Een obeliskvormig sierstuk van kleurloos glas.
Un objet décoratif de verre incolore en forme d'obélisque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#586Een eikenhouten tafel met geparquetteerd blad.
Une table en chêne avec plateau en parquetterie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#647Diamond PathéEen oude grammofoon. Mechanisme in werkende staat, maar sletig.
Un vieux phonographe. Mécanisme en état de marche, mais usé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#282“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1890.
Portrait de fille. Fusain sur papier. Signé et daté 1890.No longer availableDim. 49,5v x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208Een rechthoekige eikenhouten tafel met gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen op de hoeken en op balusterpoten, eindigend in vier barokke dolfijnen.
Une table rectangulaire en chêne avec des têtes de lion sculptées avec des anneaux aux coins et sur des pieds balustres, se terminant par quatre dauphins baroques.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 300 / 400


