#608
Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.
#172Constantin MeunierPeriod: 1831-1905
“De Mijnwerker”. Bronzen hoogreliëf met donkerbruin patina. Gesigneerd.
"Le Mineur". Haut-relief en bronze à patine brun foncé. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#595
Jardinière d'ornement en faïence multicolore, à décor de fleurs en haut relief. Sur pied, décoré d'une cigogne.No longer availableDim. H:100cmEstimate: € 60 / 80 -
#309F.A. Dralans
“Arabische man”. Een inkttekening. Gesigneerd.
"Homme arabe". Un dessin à l’encre. Signé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 35 / 40 -
#28
Een karaf van rood Boheems kristal.
#10
Een 18 K geelgouden hanger met camee bezet met pareltjes en robijntjes.
Un pendentif en or jaune 18 kt avec camée serti de perles et de rubis.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 150 / 200 -
#494Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Weerspiegeling”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Réflexion". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#70
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 650 / 700 -
#53
Een hoornvaas van rood Boheems kristal.
#530
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
#18
Een antieke theaterkijker bezet met parelmoer.
Des lunettes de théâtre antique serties de nacre.No longer availableDim. 10 x 5 x 7 cmEstimate: € 55 / 75 -
#329Frans Van Immerseel
Drie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 75 / 90