Similar lots by type
-
#635
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#583
Een grote partij gravures. 4 diverse kleurenlitho’s van oude maritieme scènes (telkens 100 exemplaren) en het ontwerp voor 12 postkaarten met zichten op Gent door Herman Verbaere (100 exemplaren). Drukkerij Weissenbruch, “imprimerie du roi”.
Grand lot de gravures dont 4 lithos en couleurs de scènes maritimes anciennes (chaque fois 100 pièces) et le croquis de 12 cartes postales aux vues de Gand par Herman Verbaere (100 exemplaires). Imprimerie Weissenbruch, imprimerie du roi.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#803
“Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.
“Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50/60 -
#385
Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.
Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#10
Een handtas van croco met binnenvoering van daim en met bijpassende kam en geldbeugel. We voegen er een avondtasje aan toe.
Sac à main en croco à doublure en daim. Avec peigne et porte-monnaie assortis. Nous ajoutons un petit sac de soir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#638
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#615Joop
Zeventien kleine en twee grote sjaaltjes
Dix-sept petits et deux grands foulards.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#647
Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#623
Een bidstoeltje van zwartgelakt hout met rieten zit.
Prie-dieu en bois laqué noir avec siège cannée.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30/50 -
#804
Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#802
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000/1200 -
#633
Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#610Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#591Jos Speybrouck
Serie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.
Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#805
Een oude Meccano bouwset met aparte opwindmotor. In originele dozen. Jaren ‘60.
Ancien Meccano avec moteur. Dans les boîts d’origine. Vers 1960.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#644
“Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.
“Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#636
Een Oosterse wollen loper. Met de hand geknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 250 x 106 cmEstimate: € 60/80 -
#639
Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.
Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”No longer availableEstimate: € 80/100 -
#584
Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.
Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#627Replogle
Een wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.
Globe dans une monture en métal. De la collection “Le monde classique”.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 180/220 -
#625Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#592
Negen cartoons m.b.t. Belgisch voetbal uit de jaren 40-50. Oost-Indische inkt en waterverf op papier. Sommige in slechte staat.
Neuf cartoons traitant le football belge des années 40-50. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Certains en mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#621
Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.
Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#580
Een schaaltje van sterling zilver met gegraveerde randen.
Petit plat en argent sterling aux bords gravés.No longer availableDim. 166,65 gEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#697
Een Chinese wijze met aapje en perziken, een wijze met hoen en een voorstelling van Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Sage chinois avec un singe et des pêches, ainsi qu’un sage avec une poule et une représentation du Bouddha en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100/160 -
#570
Een Italiaanse vitrinekast met twee maal twee legplanken langs de gevitreerde deur en onderaan drie paneeldeurtjes.
Vitrine italienne à deux étagères à côté de la porte vitrée. Le bas avec deux petites portes pleines.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 120/200 -
#709
Een driedelig klokstel van geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars in barokstijl.
Garniture de cheminée trois pièces en cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres de style baroque.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#402
Een Vlaamse kroon van geel koper met twaalf lichtpunten en bekroond met een Habsburgse adelaar.
Un lustre flamand en cuivre jaune avec 12 luminaires surmonté d’un aigle.No longer availableEstimate: € 25/45 -
#787
Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit verschillende theepotten, suikerpotten en roomkannetjes, een vaas en enkele kopjes met schoteltjes.
Lot de porcelaines variées comprenant des théières, des sucriers, des crémiers, un vase et quelques tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#524
Een handgeschilderde Oriëntalistische scène op vierentwintig aardewerken tegels. Gesigneerd.
Scène orientaliste peinte à la main sur vingt-quatre carreaux en faïence. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#63
Een verzilverd metalen koffie-en theeservies met gegraveerd decor. Er wordt een verzilverd dienblad aan toegevoegd.
Service à café et à thé en métal argenté à décor gravé. Nous ajoutons un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#490
Een haardstel en -scherm van geel koper, waarbij de laatste met een gedreven decor van een straatfeestscène.
Garniture de cheminée et pare-feu en cuivre jaune, le dernier décoré d’une fête dans la rue repoussée.No longer availableEstimate: € 4à/60 -
#475
Een hexagonaal vitrinekastje van goudgepatineerd hout in vier niveaus.
Petite vitrine hexagonale en bois doré à quatre niveaux.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 100/120 -
#125Harley-Davidson en Cacharel
Twee vaporisators eaux de toilette voor mannen.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette pour hommes.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#361
Een paar karaffen van geslepen Boheems kristal, rood gekleurd in de massa.
Paire de carafes en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/100 -
#173
Een opengewerkt mandje van faïence de l’Est met een handgeschilderd decor van bloemen en vogels. Op koperen voet. Vroeg XIXe eeuw. Gerestaureerd.
Panier ajouré en faïence de l’Est à décor peint à la main d’oiseaux et de fleurs. Sur pied en cuivre. Début du XIXe siècle. Restauré.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 80/120