Other lots by De Swerts
-
#282Joz. De Swerts“Vrouwelijk naakt”. Sanguinekrijt op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Sanguine sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#39Karel De Swerts“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
"Ludwig van Beethoven". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#269Joz. De Swerts“Flierefluiter”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Flierefluiter". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 68 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#84Karel De Swerts“Paasbloemen” en “Lelieachtigen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fleurs de Pâques" et "Lys". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 40 cm & 70 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#64Karel De Swerts“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
Guido Gezelle. Un portrait à la craie sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#59Constant De Swerts“Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
"Vase aux fleurs de paille". Une aquarelle. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Constant De Swerts“Knikkerende jongen”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Garçon jouant aux marbres". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 15 x 41 cmEstimate: € 45 / 55 -
#29Karel De Swerts“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
"Stijn Streuvels". Deux dessins à la sanguine. Signés.No longer availableDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35 / 45
Similar lots by type
-
#629Felix Timmermans“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#612Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#224Freddy BaetenPeriod: 1931 - 2008“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479Patricia Galloway“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ondes gravitationnelles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#569Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961“Stilleven met schenkkan, kom en appel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte au pichet, au bol et à la pomme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 50 cmEstimate: € 90 / 120 -
#169“Boer bij de schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Fermier à la grange". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#514Robert Boudry“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs, fruits et légumes". Huile sur toile. Attribuée à, mais non signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 90 / 120 -
#562Romain Steppe“Vissers aan de Scheldeoever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs au bord de l'Escaut". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
#512Frans SimonsPeriod: 1856 - 1945“Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#469Maurits Van Saene“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400 / 600 -
#519“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. In de stijl van de XVIe eeuw.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Dans le goût du XVIe siècle.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#314“Kalkoenen op het binnenplein”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les dindes dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#552Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Zeezicht met oceaanstomer in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1903.
"Vue mer avec paquebot au loin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1903 au verso.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#522Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Winters havenzicht bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du port d'hiver la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#564Jan De Winne“Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Nature morte aux pommes et aux poires". Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#164“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#194“Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage du Pays de la Lys". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#192“Dorpszicht met rode maan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Vue du village avec la lune rouge". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 79 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134Een ingelijste XIXe eeuwse supraporta met een voorstelling van engeltjes in grisaille. Olieverf op doek.
Une supraporta encadrée du XIXe siècle représentant des anges en grisaille. Huile sur toile.No longer availableDim. 69 x 103 cmEstimate: € 200 / 240 -
#132“Stilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#639“Schip aan de kade”. Olieverf op doek.
"Navire à quai". Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#599Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Vaches au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 250 / 350 -
#319Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500 / 800
Other lots in this auction
-
#427Twee 0ost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Deux statuettes en bronze d'Afrique de l'Est.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#643Val Saint LambertEen paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.
Un bol à fruits en verre violet sur une grande soucoupe. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 & 33 cmEstimate: € 45 / 60 -
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“l’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
"l'oiseau du paradis". Une lithographie. Signée, numérotée 34/200 et datée '99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 220 / 240 -
#200Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,48 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,48 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1550 / 1650 -
#80Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,32 ct.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#471Een vaas van chinees porselein met sang-de-boeuf glazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 220 / 260 -
#43Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.
Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#358Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#379Van Hoeck“Bloemenstilleven met koffiepot.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs avec cafetière." Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#487Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een paar lange vaasjes, een klein vaasje, een penseelkokertje, een flesvaas, een kopje op schotel en een bekertje op schotel.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'une paire de vases longs, d'un petit vase, d'un étui à pinceaux, d'un vase bouteille, d'une tasse sur soucoupe et d'une chope sur soucoupe.No longer availableDim. h: 26 cm - 2 cmEstimate: € 100 / 120 -
#17“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Meissenporselein. Bijgevoegd een sierhoorntje. Beide gemerkt onderaan.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine multicolore de Meissen. Ajout d'une corne décorative. Les deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 14 & 11 cmEstimate: € 70 / 100

