Similar lots by type
-
#682Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Herman BielingPeriod: 1887-1964“Cactus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cactus”. Aquarelle sur papier. Signature ‘Bieling’.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#44“Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 23 x 12 cmEstimate: € 85 / 100 -
#692Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Lucien NolensPeriod: 1879 x 1954“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Charrue de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#259F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
”Scène de rue, Paris”. Huile sur panneau. Signé. Restauration récente. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#460Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,16 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 300 / 400 -
#522Een paar landschappen. Olieverf op doek.
Une paire de paysages. Huile sur toile.No longer availableDim. 103 x 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#216Klapsecretaire met marquetterie, twee laden en een klapblad.
Un secrétaire à pente à deux tiroirs et marqueterie.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#196Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204Albert SaverysPeriod: 1886 - 1964“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#293Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
Un miroir majordome , encadrement doré. Dégâts.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Een lot zilver, bestaande uit vier servetringen en drie suikertangen. Bijgevoegd een lepel en een servetring van Christofle.
Un lot d’argent, comprenant quatre ronds de serviettes et trois pinces à sucre. Nous ajoutons une cuillère et un rond de serviette par Christofle.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#715Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.No longer availableDim. 12,45 gEstimate: € 300 / 400 -
#191Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 300 / 400 -
#186Een notenhouten secretaire met zwartgelakte lijsten met twee laden bovenaan en twee laden binnenin.
Un secrétaire en noyer, cadres laqués , deux tiroirs au dessus et deux tiroirs à l’intérieur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#297HöhnerEen oude accordeon met oorspronkelijke koffer.
Un ancien accordéon avec coffret d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 100

