Similar lots by type
-
#755Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#155Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500 / 800 -
#1111Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#360Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60 / 120 -
#1108Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50 / 60 -
#656Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#330Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80 / 150 -
#1128Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#395Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#740Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#390Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200 / 300 -
#1113Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#400Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#1129Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1121Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#690Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#305Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80 / 150 -
#5IustirtEen goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1124Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#385Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60 / 120 -
#1105Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#750Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#185Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200 / 300 -
#646Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#312Fernand GrasmichelPeriod: °1937“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘82.No longer availableDim. 69 x 78 cmEstimate: € 30 / 60 -
#1053Twee verschillende siervazen van gepatineerd tin, waarbij de kleinste versierd met libellen en een zittend engeltje en de andere met een zittende vrouw en het handvat in de vorm van een vis. De eerste naar Brossy, de tweede naar Barye en licht beschadigd.
Deux vases décoratifs en étain patiné. Le plus petit décoré de libellules et d’un angelot assis, d’après Brossy. L’autre d’une femme assise d’après Barye et avec une anse en forme de poisson (petit accident).No longer availableDim. h: 24 & 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#874Een lot van vijf ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs, waarvan vier van Guiget en één van Demartrais.
Un lot de cinq gravures coloré du XIXième, vues sur Paris dont quatre de Guiget et une de Demartrais.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#308Een driedelig klokstel van roze marmer en arduin, versierd met koperbeslag met een bloemenmotief. Tijdperk art deco.
Garniture de cheminée trois pièces en marbre rose et pierre de taille décorée de fleurs en cuivre repoussé. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19Mathese“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage et Fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#327Lalique, FranceEen bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#40BelgicaEen zakhorloge met sleutel.
Montre de poche à clé.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#436Negen diverse kussens.
Neuf coussins divers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#795GoTwee verschillende horloges van roestvrij staal.
Deux montres en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#252Raymond Van HoeckPeriod: 1922 - 1992“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#811Een houten doosje met verzilverd handvat. Tijdperk art deco.
Petite boîte en bois à anse en métal argenté. Période Art Déco.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#15DupontEen verzilverd metalen aansteker. We voegen er een kleinere aansteker van het merk Zaima aan toe.
Allumeur en métal argenté. Nous ajoutons un plus petit allumeur de la marque Zaima.No longer availableEstimate: € 30 / 40

