Similar lots by type
-
#219Krynski
“Portret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2004.
Portrait. Huile sur panneau. Signé et daté 2004 au dos.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 250/300 -
#369
“Expressionistische bloem”. Olieverf op paneel & “Abstracte vlakkencompositie”. Olieverf op doek.
Fleur expressionniste. Huile sur panneau & Composition de surface abstraite. Huile sur toile.No longer availableDim. 61 x 79 & 24 x 19,5 cmEstimate: € 200/300 -
#162
“Boomrijk landschap met links de Heilige Familie met een engel die de passie-instrumenten draagt en rechts de Heilige Augustinus en zijn moeder, de Heilige Monica.” Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
Un paysage arboré avec la Sainte Famille à gauche avec un ange portant les instruments de la Passion et à droite saint Augustin et sa mère, la Sainte Monique. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 85 cmEstimate: € 400/600 -
#462
“Ogen”. Olieverf op paneel in de stijl van Cobra. Draagt monogram ‘CHP’.
“Eyes”. Huile sur panneau dans le style de Cobra. Porte le monogramme 'CHP'.No longer availableDim. 49,5 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#182
“De aanbidding der koningen”. Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
L'Adoration des Mages. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 400/500 -
#294Raymond DierickxPeriod: 1904 - 1981
“Brabants landschap” & “Hoeve in een landschap”. Resp. Olieverf op doek en op board. Beide gesigneerd.
Paysage brabançon & Ferme dans un paysage. Resp. Huile sur toile et sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 33 & 28 x 35 cmEstimate: € 300/400 -
#14H. Louis (?)
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#262Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte verfschade.
Bateaux de pêche. Huile sur toile. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#502
“Abstract”. Olieverf op paneel.
“Abstrait”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 38,5 cmEstimate: € 120/180 -
#194Jos SchippersPeriod: 1868-1950
“Aapje met boeket”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan.
Singe au bouquet. Huile sur panneau. Signée et dédicacée au dos.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 300/500 -
#4Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Landschap”; “Herder met kudde” (X2). Drie olieverfschilderijtjes op paneel. Allen gesigneerd.
Paysage; Berger avec troupeau (X2). Trois huiles sur panneau. Toutes signées.No longer availableDim. 15 x 25; 22 x 32 & 2( x 35 cmEstimate: € 75/120 -
#609De Wit
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée '64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#274Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?
“Weg langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Route le long d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#252Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?
“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#492
“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#482Charles Jacobs
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 300/400 -
#299Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#224Achille KasPeriod: 1861 - 1927
“Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.
Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 300/350 -
#239Charles RousseauPeriod: 1862 - 1916
“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
Le Lecteur. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 200/240 -
#484
“Uitgangsbuurt te Parijs”. Olieverf op paneel. Naar het impressionisme.
La vie nocturne de Paris. Huile sur panneau. Après l'impressionnisme.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150/200 -
#389
“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
Sint-Martens-Latem. Huile sur toile.No longer availableDim. 51 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#254Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Personages op een dijk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages sur la digue”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 74 cmEstimate: € 200/260 -
#464
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.
Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#454Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Eglise. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#659Markus OehlenPeriod: °1956
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef. Zonder kader.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste. Sans encadrement.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#345
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 200/300 -
#336
Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.
Une chaise en bois, pliable en escabeau.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#393
Een Perzisch aardewerken dekselpotje met koperen rand en een aardewerken kom met blauw glazuur.
Une jarre persane en faïence avec un rebord en cuivre et un bol en faïence émaillée bleue.No longer availableDim. Ø: 10 & 17 cmEstimate: € 65/75 -
#431
Een balustervaas van cloisonné op messing met een decor van bloemen en vlinders.
Un vase balustre cloisonné sur laiton avec fleurs et papillons.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#215
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van+- 2,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,05 ct. et de saphirs d'un poids combiné de +- 2,25 ct.No longer availableDim. 6,26 gEstimate: € 1300/1400 -
#571
Een aardewerken vaas met abstract decor. Onderaan gemerkt ‘Foreign’.
Un vase en céramique à décor abstrait. Marqué 'Foreign' en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#284Van Bavels (?)
“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#51Val Saint Lambert
Een reeks van zes onderzetters van geslepen kleurloos kristal met bloemen in het decor. In originele doos.
Un ensemble de six sous-verres en cristal incolore taillé avec des fleurs dans le décor. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#112
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#22Gustave De BruynePeriod: 1914-1981
“Werkelijkheid en verbeelding”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Réalité et imagination”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 48 x 26,5 cmEstimate: € 40/60 -
#20
Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een roos bezet met één diamantje.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif rose serti d'un petit diamant.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 240/280