Similar lots by type
-
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480 -
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#186
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde paneeldeuren boven twee laden. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessus de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 147 cmEstimate: € 400/600 -
#246
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 300/400 -
#569Neyt
“RIdderscène”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1939 op het passe-partout.
“Scène de chevaliers”. Huile sur papier. Signé et daté 1939 sur le passe-partout.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60/70 -
#400
Een koperen luchter in Empirestijl met zes lichtpunten en bovenaan versierd met kleine engelenkopjes. Jaren ‘20.
Lustre en cuivre de style Empire à six lumières et le dessus décoré de têtes d’angelots. Années 20.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#717
Een erotische netsuke van gesculpteerd fruithout. Onderaan gesigneerd.
Netsuke érotique en bois fruitier sculpté. Signé sous la base.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 50/80 -
#636
Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1128
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#415
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1043Stein
Vier bierpullen van opaalglas en porselein met tinnen deksel. Eén met een polychroom wapenschild, gemerkt BMF (H. 17 cm). Eén met een afbeelding naar Defregger, gemerkt Gerz (H. 17 cm). Eén met een symbool van de brouwersgilde, gemerkt Rastal (H. 15,5 cm). Eén met bergvolk, gemerkt SandiZell (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#170
Een halssnoer met grote witte parels en met zilveren slot.
Collier de grandes perles blanches avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#36
Een kleine tafel van notenhout met vier poten in verbinding.
Petite table en noyer sur quatre pieds à entretoise en H.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#367Swarovski
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa, versierd met een decor van een dame in een wijnglas met een druiventros in een cartouche.
Vase en cristal taillé coloré bleu dans la masse décoré dans une cartouche d’une dame dans une coupe à champagne tenant une grappe de raisins.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100/150