Other lots by Callaerts
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bend of the Scheldt River". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 50 / 70
#570Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,80 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds weighing a total of 1.80 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#127Christofle“Malmaison”. Een verzilverde koffiepot met ebbenhouten arm, model Malmaison, onderaan gemerkt. Met bijhorende stofzak.
"Malmaison". A silver-plated coffee pot with an ebony handle, Malmaison model, marked at the bottom. With accompanying dust bag.No longer availableDim. 25 x 23cmEstimate: € 350 / 450 -
#183Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
#673Een plaasteren art nouveau beeld van een vrouw met een amfoor.
#545Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#355Een houten telefoontafeltje met 1 lade.
A wooden telephone table with 1 drawer.No longer availableDim. 95 x 25,5 x 35cmEstimate: € 60 / 90 -
#403Een terracotta Komaland ruiter.
A terracotta Komaland rider.No longer availableDim. h 35 x l 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#618Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.
#336Een bijzettafeltje in wilde kerselaar met 1 lade.
A side table in wild cherry wood with 1 drawer.No longer availableDim. 73 x 74 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#687Een bajonet, W+F Bern, Zwitserland, voor de STGW 57.
A bayonet, W+F Bern, Switzerland, for the STGW 57.No longer availableDim. l 38 cmEstimate: € 40 / 60