Other lots by Callaerts
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bend of the Scheldt River". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 50 / 70
#621Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een figuur die een houder boven het hoofd houd. En een ebbenhouten dekselschaal (barst aan bovenrand).
A lot of African art, consisting of a figure carrying a holder above the head. And an ebony lidded bowl (crack at the top edge).No longer availableDim. h 28 cm & L 46 cmEstimate: € 120 / 160 -
#7UrartEen zwart marmeren kandelaar in de vorm van een Ionische zuil met zilveren ornamenten. Onderaan gemerkt Urart 925.
#610Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#177Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.
#605Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,40 ct.+
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 850 / 950 -
#685Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#312J Callaert“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Recto label.
"Still life with flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Recto label.No longer availableDim. 23 x 17cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
A set of 2 19th-century Japanese Imari dishes with an orange-red and blue decorative flower motif.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 80 / 120