Other lots in this auction
-
#570Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#687Een paar zittende hondjes van crackleware.
Une paire de chiens assis en faïence craquelés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#514Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#582François BlommaertsPeriod: °1955“Dansende personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2002.
"Personnages dansants". Aquarelle sur papier. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 23,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574“Paarden”. Een paar gouaches op doek. Indisch werk.
"Chevaux". Une paire de gouaches sur toile. Travail indien.No longer availableDim. 44 x 57 & 41 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#337Een vaasje van geïriseerd Boheems glas met handgeschilderd bloemendecor. Bijgevoegd Een klein Boheems glazen vaasje met wit op geel spatterdecor.
Vase en verre bohème irisé à décor floral peint à la main. Ainsi qu’un petit vase en verre de Bohême à décor d'éclaboussures blanches sur jaunes.No longer availableDim. h: 23 & 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#600Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,49 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#26Universal statuary corporation, Chicago.Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
Vase décoratif en plastique patiné blanc, porté par un ange. Sur une colonne assortie, décorée de guirlandes florales et d'arcs. marqué.No longer availableDim. h: 40 + 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.
Une paire de vases Satsuma en faïence du JaponNo longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#618Een balustervaas van Nanking aardewerk, versierd met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en faïence de Nankin, orné d'un décor de guerriers. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#577Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.
Masque animalier en bois polychrome. Burkina Faso.No longer availableDim. 110 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244Leo Spanoghe“Winterzicht met zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'hiver avec soleil". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 63,5 cmEstimate: € 100 / 120

