Similar lots by type
-
#629Ernest Wante
“Verschijning van de aartsengel”. Aquarel. Gesigneerd.
“L’apparition de l’archange”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#602Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#199Eugène Van Mieghem
“Mannelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrameerd. Glas te vervangen.
“Nu masculin”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée. Verre du cadre à remplacer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 650/800 -
#1009
“Naakt”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd links bovenaan.
“Nu”. Pastel sur papier. Illisiblement signé en haut à gauche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#529
“Bedelaar bij een ruïne”. Aquarel op papier.
“Mendiant près d’une ruine”.No longer availableDim. 31 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#729
“Guanyin”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Guanyin”. Aquarelle et gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#964Gustaf AdelswärdPeriod: 1843-1895
“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#1032Millet
“Werkende vrouwen”. Inkt op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Femmes au travail”. Encre de Chine sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#1004
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Eind XIXe eeuw.
“Portrait de femme demi dénudée”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#569Neyt
“RIdderscène”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1939 op het passe-partout.
“Scène de chevaliers”. Huile sur papier. Signé et daté 1939 sur le passe-partout.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60/70 -
#614Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#549Jeanne PortenartPeriod: 1911 - 1992
“Zicht op het Zwin”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue du Zwin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#944René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100/150 -
#749
Een paar Japanse houtsneden met Geisha’s. Gesigneerd.
Paire de gravures sur bois japonaises représentant des geisha. Signées.No longer availableDim. 35 x 69 cmEstimate: € 80/100 -
#912Willem RoelofsPeriod: 1822 - 1897
“Molenlandschap”. Potlood op papier. Gemonogrameerd.
“Paysage au moulin”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 X 16 cmEstimate: € 20/30 -
#292Tasuke Yokouchi
“Vissershaven bij zonsopgang” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Port de pêche au crépuscule”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#754Jean Minne
“Le Presbytère”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1901.
“Le Presbytère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#604Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#639Perse
“Dienares”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd links boven. XIXe eeuw.
“Servante”. Etude en crayon sur papier. Signé en haut à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#652Gerard LaenenPeriod: 1899 - 1980
“Composities”. Een reeks van vijf grote en drie kleine tekeningen. Gemengde techniek op papier. Allen gesigneerd.
“Compositions”. Une série de cinq grands et trois petits dessins. Technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 39 x 29 & 29 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#609Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#632Henri De BraekeleerPeriod: 1840 - 1888
“Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.
“Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#942Victor DolphynPeriod: Diest, 1909 - Antwerpen 1992
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#544
“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#724Renaat Van Dessel
“Bootwrak bij laag water in Bretagne”. Litho. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
“Epave de bateau à marrée basse en Bretagne”. Litho. Signée et numérotée 19/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 30/50 -
#1108Val St. Lambert
Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette trois pièces en cristal incolore et mauve. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#214
Een vrouwenportret als onderdeel van een groter werk. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Buste de jeune femme”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#765Ethiopie
Twee te herstellen halssnoeren van Venetiaans, Boheems en Europees glas met zeven hangers van been. Gedragen door de medicijn man. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Deux colliers de chaman à réparer en verre de Venise, Bohème et Europe à sept pendentifs en os. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1076
Een serie van vier gesculpteerde Directoire armstoelen; versierd met een vaas en sober inlegwerk in de rug.
Suite de quatre chaises de style Directoire. Dossiers décorés de vasques incrustées.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#268Jacob Petit
Een flesje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongen met een bloemenmand. Gemerkt. Parijs, omstreeks 1790.
Flacon en porcelaine polychrome en forme d’un garçon tenant une corbeille de fleurs. Marque. Paris, vers 1790.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120/200 -
#65
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljantjes en koraal.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux petits brillants et du corail.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 400/500 -
#145
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 23,91 gEstimate: € 600/800 -
#140
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,08 gEstimate: € 500/600 -
#327
Een groot zoutvat van kleurloos kristal met een verzilverd montuur en een kleintje van glas met een 830 ‰ zilveren montuur.
Grande salière en cristal incolore à monture argentée, ainsi qu’une petite en verre à monture en argent 830‰.No longer availableDim. h: 15 & 8 cmEstimate: € 20/30 -
#823Neubauer à Verviers
Een oeil-de-boeufklok in kast van zwartgelakt hout met albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers en rondom versierd met koperen inlegwerk.
Pendule oeil-de-boeuf en bois noirci à cadran en albâtre aux chiffres romains et entouré d’incrustations en cuivre.No longer availableDim. 59 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#635Ecuador
“Cultura Bahia”. Een object ter plaatse aangekocht in originele doos.
“Cultura Bahia”. Objet acheté sur place. Boîte d’origine.No longer availableDim. L: 10 c mEstimate: € 80/120