Other lots in this auction
-
#289Robert Boudry
“Portaaltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 120/180 -
#332
“Sint-Petersburg: Admiraliteit en Neva”. Oude ingekleurde gravure.
“Saint-Petersbourg, Admiralité et Neva”. Gravure ancienne colorée à la main.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#621
Een partij diverse postzegels in 9 albums en een mapje met diverse vellen. 1. België vanaf Leopold I, gevarieerd, en een beetje Nederland. 2. - 3. - 4. Scoutszegels 1974-1997. 5. Afrika, Oost-en Centraal Europa. Postfrisse zegels Italië en Nederland. 6. Varia België omstreeks 1990 en oude Spoorwegen. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Oude varia België. 9. België 2002.
Collection de timbres postes dans 9 albums et une chemise contenant des feuilles. 1. Belgique à partir de Léopold I, varié et une petite partie Pays-Bas. 2. - 3. - 4. Scouting 1974-1997. 5. Afrique, Europe Orientale et Centrale. Non-oblitérés d’Italie et des Pays-Bas. 6. Belgique vers 1990 et Chemin de Fer anciens. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Lot varié ancien, Belgique. 9. Belgique 2002.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#311
Miniatuur op ivoor. Tijdperk Charles X (omstreeks 1830). Gemonogrammeerd L.D. (?)
Miniature sur ivoire. Epoque Charles X (vers 1830). Porte le monogramme: L.D.No longer availableDim. H.9 cmEstimate: € 80/120 -
#527
Een recente Chinese vaas.
Vase en porcelaine de Chine. Travail récent.No longer availableDim. h: 47,50 cmEstimate: € 100/120 -
#782Sanson
“Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Oude ingekleurde kaart. XVIIde eeuw.
“Les Provinces Pays Bas Catholiques”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#391Val St. Lambert
Twee verschillende cilindervazen van geslepen kleurloos en roze kristal. Beide gemerkt.
Deux vases cylindriques en cristal incolore et rose taillé. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#97
Een neobarokke putti van zamak. Zichtbare naden.
Un putti de style Baroque en regule. Jointures apparentes.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80/100 -
#76
Een eikenhouten dekenkist met gesculpteerd voorste paneel, versierd met rozetten in een ruitmotief. Vroeg XIXe eeuw.
Un coffre à couvertures en chêne avec le panneau frontal sculpté, décoration de rosettes dan un motif de losanges.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 300/400 -
#258
Een reliëf van een ballerina in gips. Uit de omgeving van Jan Cockx.
Une ballerine en relief en plâtre. Entourage de Jan Cockx.No longer availableDim. H. 167 cmEstimate: € 200/240 -
#222Leman
“Paarden bij een hooiwagen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux et chariot à foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/200 -
#531
Een art deco schouwpendule van arduin en onyx, versierd met twee herten van zamak.
Garniture de cheminée art déco en pierre de taille et onyx décorée de deux cerfs en régule.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 70/100