Other lots by Anghel
-
#604Gheorghe I. AnghelPeriod: °1938
Twee gipsen plaquettes met voorstellingen geïnspireerd op de klassieke oudheid. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987 en 1988. 1 kleine beschadiging.
Deux plaquettes en plâtre inspirées à l’antique classique. Monogrammées et datées 1987 et 1988. Petit dégât.No longer availableDim. 71 x 39 cmEstimate: € 600 / 1000
Similar lots by type
-
#762Dirk Baksteen
“Hoevezicht”. Gewassen pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
“Vue de ferme”. Lavis sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 19,5 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#702Roman ZuzukPeriod: °1961
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#214Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#544Francis Vaes
“Abstracte spanning”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Tension abstraite”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Andor KomivesPeriod: °1958
“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#219Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#110Andor KomivesPeriod: °1958
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#592
“Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.
“Char aux figures fantastiques”. Gouache sur papier. Monogramme A.A.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#758Gard Van Mechelen
“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#444E. Kestemont
“Figuur” & “Fabeldier”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1981.
“Personnage” et “Animal fabuleux”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1981.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#549Guido MarimanPeriod: °1948
“Vrouwenportret”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227Violeta Craciun
“Madonna’s”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Madonnas”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 89 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#482
Drie Indische miniaturen. Aquarel en gouache op papier.
Trois miniatures. Aquarelle et gouache sur papier. Travail indien.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#65Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#74
Een lot van drie werken, waaronder Linnig, een aquarel van Carpentier en een Stadszicht.
Lot comprenant une gravure de Linnig, une aquarelle par Carpentier et une vue de ville.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#752Dirk Baksteen
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#95Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#631Delvaux
Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#380
Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#497
Zes diverse recipiënten met deksels van bewerkt hout. Oorspronkelijk boterpotten. Borana, Zuid-Ethiopië. We voegen er een bolle lederen tas aan toe, versierd met pareltjes.
Six récipients divers aux couvercles en bois travaillé. D’origine des beurriers. Borana, Ethiopie du Sud. Nous ajoutons un sac sphérique en cuir décoré de petites perles.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#134Maurice SomersPeriod: °1926
“Personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 79 x 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104Julien Creytens
“Stadsplein”. Schets. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Place en ville”. Croquis. Signé et daté 1953.No longer availableDim. 32 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78
Zaire Basin Art History Research Foundation Brussels 1987. Marc L. Felix “100 Peoples of Zaire and their Sculpture. The Handbook” (paperback, als nieuw).
Zaire Basin Art History Research Foundation Brussels 1987. Marc L. Felix “100 Peoples of Zaire and their Sculpture. The Handbook” (paperback, comme neuf).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#742Marc KennesPeriod: °1962
“Fabriek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Usine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#636
Een olijfgroene lederen driezits Chesterfield.
Canapé Chesterfield en cuir vert olive. Trois places.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#132
“Wereldtentoonstelling Antwerpen 1894”. Affiche. Repro.
“Exhibition mondiale Anvers 1894”. Affiche. Reproduction.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60
Een lot fantasiejuwelen allerlei in een juwelendoos.
Lot de bijoux de fantaisie dans une boîte à bijoux.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#730
“Meisje in een stoel”. Aquarel op papier. Monogram L.A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh.
“Fille sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogrammée L.A. Attribué à Lizzy Ansingh.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#624
Een kersenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode en mérisier ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer available