#834
Een gesculpteerd houten wandspiegel.
#86
Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
#801Warmink
Een tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
#241
Un lot de trois dents d'hippopotame sculptées représentant la Sainte Famille. Sur socles.No longer availableDim. h: 16 - 24 cmEstimate: € 200/300 -
#451Val St. Lambert
#663
#59
Twee prenten uit het tijdschrift ‘Galerie Théatrale”.
#747Veyhl, Plüderhausen
Een vaasje van zilverporselein. Begin jaren 50. Onderaan gemerkt.
#499Helena RiedelPeriod: 1901 - 1991
“Zonsondergang op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Coucher de soleil en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 102 x 83 dmEstimate: € 40/60 -
#12
“De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.
#283Val St. Lambert
Een paar eenden van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#23Val-st-Lambert
Een vaas van geslepen kristal rood gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met sticker.
Un vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Marque sous la base et label.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50