Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

Défense en ivoire. 2,05 kg. 68 cm de longueur extérieure. Avec certificat cites.
SKU: 2408210157.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #299

    Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.

    Un miroir doré, décoré d'un bouquet de fleurs.
    No longer available
    Dim. 68 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #138

    “Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.

    Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #28

    Een samovar van rood en geel koper met drie kraantjes. XIXe eeuw.

    Un samovar en cuivre rouge et jaune à trois robinets. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #344

    Een reproductie van een oude reclameposter voor Elixir d’Anvers.

    Une reproduction d'une ancienne affiche publicitaire pour Elixir d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 77 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #490

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een halfedelsteen van +- 5 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse de +- 5 ct.
    No longer available
    Dim. 5 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #618

    Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue” glazuur.

    Petit vase en porcelaine de Chine à glaçure bleue poudrée.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #688

    Een lot van vier verschillende speculaasplanken.

    Un lot de quatre planches à speculoos différentes.
    No longer available
    Dim. 50 x 7 cm - 62 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #502
    J. Sorolla

    “Dames op het strand. Een emailschildering in twee hoogtes. Beschadiging aan één van de gezichten.

    Dames sur la plage. Une peinture sur émail en deux hauteurs. Dommage sur l'un des visages.
    No longer available
    Dim. 36 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #177

    Ivoren slagtand. 4,45 kg. 117 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

    Défense en ivoire. 4,45 kg. Longueur extérieure 117 cm. Avec certificat cites.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #109
    J. Vandeperre

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een zwartgelakt en goudgepatineerd Chinees tweedeurskastje.

    Un meuble chinois à deux portes laqué noir et patiné or.
    No longer available
    Dim. 91 x 62 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 1500
  • #124

    “Gesprek op het ijs”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd. XIXe eeuw.

    Conversation sur la glace. Aquarelle sur papier. Signée indistinctement. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More