Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

Défense en ivoire. 2,05 kg. 68 cm de longueur extérieure. Avec certificat cites.
SKU: 2408210157.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #313

    Een kleine opgezette steenuil.

    Un petit hibou empaillé.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #480

    Een lot 18 K geelgoud waaronder een kinderarmband, een ketting, hanger, twee tussenstukjes e.a.

    Un lot d'or jaune 18 carats comprenant un bracelet pour enfant, un collier, un pendentif, deux espaceurs et autres
    No longer available
    Dim. 12,85 g
    Estimate: € 360 / 400
  • #679
    Royal Copenhagen

    Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, bestaande uit twee beertjes en een haasje. Allen gemerkt onderaan.

    Trois figurines en porcelaine danoise multicolore, composées de deux ours et d'un lièvre. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #412

    “Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.

    Newton. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 85 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #257

    Een diep bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1720.

    Une assiette creuse en faïence de Delft à décor multicolore. Marquée en bas. Vers 1720.
    No longer available
    Dim. Ø: 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #342

    “Il Carnevale di Venezia”. Een affiche, uitgegeven bij Testolini.

    Il Carnevale di Venezia. Une affiche, publiée par Testolini.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #444
    A. Vierse

    Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 53 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #678

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gaaf.

    Un cristal taillé, coloré en rouge dans la masse. Parfait.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #121

    Een fotokader met rand van gedreven Sterlingzilver met barokke motieven. Engelse keuren.

    Un cadre photo avec un bord en argent sterling gaufré avec des motifs baroques. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. 29 X 21 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #336

    Een rond bijzettafeltje met twee laden en een kalfslederen blad.

    Une table d'appoint ronde avec deux tiroirs et un dessus en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #640

    Een reeks van acht grijsgepatineerde stoelen in Régencestijl met gevlochten rug, waarbij twee armstoelen.

    Ensemble de huit chaises de style Régence patinées grises à dossiers pans coupés, dont deux fauteuils.
    No longer available
    Dim. 93 X 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #110

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met twee kleine smaragdjes.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux petites émeraudes.
    No longer available
    Dim. 1,76 g
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More