Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

Défense en ivoire. 2,05 kg. 68 cm de longueur extérieure. Avec certificat cites.
SKU: 2408210157.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #471

    Een paar tempelleeuwen van gesculpteerd zwart steen. Chinees werk. Enkele beschadigingen. XXe eeuw.

    Une paire de lions de temple en pierre noire sculptée. Travail chinois. Quelques dégâts. XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #438

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een florale achtergrond.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un dessin de personnages bleu et blanc sur un fond floral.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #636

    Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.

    Deux tapis en laine Heriz noués à la main.
    No longer available
    Dim. 190 x 75 & 159 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #341

    Een paar art nouveau kandelaars van tin en messing met drie lichtpunten, versierd met bladeren. Eén gerestaureerd.

    Paire de bougeoirs Art Nouveau en étain et laiton à trois lumières, à décor de feuilles. L'un restauré.
    No longer available
    Dim. h: 29, 5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #333

    Een zware glazen parfumflacon met inclusie. Onderaan gemerkt: Clarke Glass n° 32.

    Un flacon de parfum en verre épais avec inclusion. Marqué en bas : Clarke Glass n° 32.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #426
    Tabriz

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decors van landschappen met dieren en bloemen in cartouches.

    Un ancien tapis persan en laine noué à la main avec des paysages avec des animaux et des fleurs dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. 192 x 136 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #336

    Een rond bijzettafeltje met twee laden en een kalfslederen blad.

    Une table d'appoint ronde avec deux tiroirs et un dessus en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #93

    “La Vittelloise”. Een coupe de golf d’ete 1949. We voegen er een koekjesbord aan toe. Ø 32 cm. Beide van zilver. Samen 970 g.

    La Vittelloise. Une coupe de golf d'été 1949. On ajoute une assiette à biscuits. Ø 32 cm. Les deux en argent. Ensemble 970 g.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 Ø 15,5 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #114
    Alfons Marchant
    Period: 1891-1967

    “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1914.

    Nature morte aux légumes. Huile sur toile. Signée et datée 1914.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #391

    Een theepotje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine de Chine multicolore avec un motif floral. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #352
    Charles Verlat
    Period: 1824 - 1890

    “Jachthond bij een paar fazanten”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    Chien de chasse avec quelques faisans. Une eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #309
    De Smet

    “Vrouwenhoofd”. Een plaasteren masker met goudkleurig patina. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    “Tête de femme”. Masque en plâtre à patine dorée. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 32 / 40
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More