Other lots in this auction
-
#99Romain Steppe“De branding”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le surf. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#262L. Klinkenberg“Heisser Tag in der Soers”. Een paar aquarellen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301Drie replica’s van of gerestaureerde oude helmen.
Trois casques anciens restaurés ou répliques.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#29Een barokke Christus in een vergulde lijst met rood fluweel.
Un Christ baroque dans un cadre doré avec du velours rouge.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#571“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.
“Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.No longer availableDim. 40 X 22 cmEstimate: € 260 / 300 -
#670Twee witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl. Bijgevoegd een laag boudoirstoeltje in dezelfde stijl.
Deux chaises de style Louis XVI patinées blanches. Ainsi qu’une chaise basse de boudoir dans le même style.No longer availableDim. 90 X 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#459Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 90 / 120 -
#651Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 75 -
#164“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#154“Kaketoes”. Een schilderij op zijde.
Cacatoès. Une peinture sur soie.No longer availableDim. 86 x 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#353King’s, Capodimonte“Kat met vlinder”. Een groepje van meerkleurig porselein. Signatuur van Bruno Merli. gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het vlindertje.
Chat avec papillon. Un groupe de porcelaine multicolore. Signature Bruno Merli. Marqué. Très petit éclat sur le papillon.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#636Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
Deux tapis en laine Heriz noués à la main.No longer availableDim. 190 x 75 & 159 x 88 cmEstimate: € 25 / 35


