Other lots in this auction
-
#237CapodimonteEen meerkleurig aardewerken wandvaas in de vorm van een engel. Italiaans werk. Schilfer aan het voetje.
Un vase mural en faïence multicolore en forme d'ange. Travail italien. Un éclat au pied.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 35 -
#631Een paar houten lampenvoeten met ringen.
Une paire de pieds de lampe en bois avec anneaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met onyx.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif en onyx.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 250 / 300 -
#93“La Vittelloise”. Een coupe de golf d’ete 1949. We voegen er een koekjesbord aan toe. Ø 32 cm. Beide van zilver. Samen 970 g.
La Vittelloise. Une coupe de golf d'été 1949. On ajoute une assiette à biscuits. Ø 32 cm. Les deux en argent. Ensemble 970 g.No longer availableDim. h: 11,5 Ø 15,5 cmEstimate: € 400 / 450 -
#70Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met kleine briljantjes en robijnen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de petits brillants et rubis.No longer availableDim. 0,75 gEstimate: € 200 / 250 -
#308Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#714Een kristallen glasservies, bestaande uit twaalf waterglazen, elf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en vijf champagnefluiten.
Services de verres en cristal comprenant douze verres à eau, onze à vin rouge, onze à vin blanc et cinq flûtes.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#483Een vaas van Chinees crackleware met messingen montuur.
Un vase chinois en craquelé avec un cadre en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#244E. Gerinckx“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#507“Sint Joris”. Een groepje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel.
Saint George. Un groupe d'ivoire sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cm (z/s)Estimate: € 150 / 180 -
#609Fez.“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#224Leopold StevensTwee jachtstillevens op paneel. Gesigneerd. Eén met krassen.
Deux natures mortes de chasse sur panneau. Signée. Une avec griffures.No longer availableDim. 90 x 30 cmEstimate: € 200 / 300


