Other lots in this auction
-
#522Een mahoniehouten breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Buffet à façade en acajou avec quatre portes à panneaux.No longer availableDim. 95 X 202,5 X 49 cmEstimate: € 150 / 240 -
#567Een Afrikaanse slagtand met gesculpteerd vrouwenhoofd. Op houten voetstuk.
Une défense africaine avec une tête de femme sculptée. Sur un socle en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 75 / 100 -
#500Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,45 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,45 ct."No longer availableDim. 7,08 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#553Een vaas van meerkleurig Japans porselein met planten in cartouces op achtergrond van bloemen.
Un vase en porcelaine japonaise multicolore avec des plantes en cartouches sur fond de fleurs.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 150 -
#187Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#135Een 18 K geelgouden ring bezet met een amethist van +- 4 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une améthyste de +- 4 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 250 / 350 -
#262L. Klinkenberg“Heisser Tag in der Soers”. Een paar aquarellen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Heisser Tag in der Soers”. Quelques aquarelles sur papier. Signées et datées '45.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131Een verguld bronzen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars. Wijzers beschadigd en zonder dekglaasje.
Une pendule de style éclectique en bronze doré, comprenant une pendule de cheminée et deux candélabres à cinq branches. Aiguilles abîmées et sans verre.No longer availableDim. h: 60 & 69 cmEstimate: € 180 / 200 -
#354“Vissershaven”. Een ets. Gesigneerd en met atelierstempel buiten de plaat.
Port de pêche. Une eau-forte. Signée et avec cachet d'atelier hors planche.No longer availableDim. 37,5 x 33,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#422“Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt monogram en toeschrijving op de verso.
Nu debout. Pastel sur papier. Porte monogramme et attribution au verso.No longer availableDim. 59 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#578Een lot van vier beeldjes van monochroom wit biscuit. Merken van Scheibe - Alsbach en Unterweissbach.
Lot de quatre figurines monochromes en biscuit blanc. Marques Scheibe - Alsbach et Unterweissbach.No longer availableDim. h: 11 - 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#273Een kruisbeeldje onder glazen stolp.
Un crucifix sous cloche en verre.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 25 / 35


